Ładuję...

Srebrna Łyżka wazowa. Wzór Wschodni oksydowany.

Sku
Wschwazaposr1-2

Srebrne Szućce Hefra Sklep Poznań

 

W magazynie
Special Price 2 808,00 zł Regular Price 4 320,00 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 3 024,00 zł

Srebrna Łyżka wazowa. Wschodni oksydowany Hefra

Srebro próby 925. Sterling silver

Długość 38 cm

Srednica czerpaka 9 cm

Opakowanie tekturowe flok

Wyjątkowa wartość i przystępna cena - Łyżka wazowa ze srebra. Hefra. Wzór Wschodni oksydowany

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak podkreślić wyjątkowość swojego stołu? Odpowiedzią jest nasza Srebrna Łyżka wazowa. Wzór Wschodni oksydowany. Ta wyjątkowa łyżka do zupy, o długości 38 cm i średnicy czerpaka 9 cm, została wykonana ze srebra próby 925, co gwarantuje jej niepowtarzalny blask i trwałość.

Estetyka i wartość w jednym

Nasza łyżka do zupy wyróżnia się niepowtarzalnym wzorem wschodnim, który łączy orientalne motywy z europejskim rzemiosłem. Kwiatowo-roślinny ornament symetrycznie rozmieszczony na obu stronach gładkiej powierzchni dodaje elegancji i dostojności. Wszystko to mieści się w eleganckim tekturowym opakowaniu flok. <

Srebrna Łyżka wazowa. Hefra. Wzór Wschodni oksydowany - cudowny, zdrowy i wartościowy upominek

Komplet srebrnych sztućców to nie tylko piękny, ale także zdrowy i wartościowy upominek, który z pewnością będzie cieszył odbiorcę przez wiele lat. Sztućce ze srebra mają wiele zalet, które wykraczają poza samą estetykę.

Dlaczego sztućce ze srebra?

Srebro ma naturalne właściwości bakteriobójcze, dzięki czemu sztućce ze srebra są zdrowszym wyborem na jadalnię. Pomagają one ograniczyć rozwój bakterii i innych patogenów na naczyniach, przyczyniając się do bezpieczniejszego środowiska do jedzenia. Sztućce ze srebra są znane ze swojej trwałości. Przy odpowiedniej pielęgnacji, srebrne naczynia mogą przetrwać pokolenia, stając się cennym dziedzictwem przekazywanym w rodzinie. Sztućce ze srebra mogą również stanowić inwestycję. Wartość srebra może wzrosnąć z czasem. Spraw, aby twoje posiłki były nie tylko smaczne, ale także stylowe i eleganckie z naszą Srebrną Łyżką wazową. 

Więcej informacji
WzórWschodni oksydowany srebrn
Rodzajłyżka wazowa
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Srebrna Łyżka wazowa. Wzór Wschodni oksydowany.
Twoja ocena

Każdy wyrób srebrny sprzedawany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej bezpośredniej dystrybucji firmy Hefra. Z zakupionym wyrobem otrzymają państwo paragon lub fakturę, ozdobne pudełko oraz certyfikat firmy Hefra. Każdy wyrób wykonany w srebrze powyżej 5,0 gram oraz ze złota powyżej 1,0 gram musi posiadać wybitą próbę przez Urząd Probierczy

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.