Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

 Możliwe są następujące formy płatności:

- Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu. W niektórych przypadkach renata Firma Handlowa  zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

- Przelewem -po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Renata Firma Handlowa , zamówienie jest przekazywane do realizacji.

- Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay S.A., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000296790, posiadająca numer NIP 634-26-61-860, NIP EU PL6342661860, numer REGON 240770255

- Kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez Dotpay S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

- Usługa Raty on-line Dotpay S.A jest oferowana przez Dotpay S.A., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Dotpay.pl

- Płatność  w naszym sklepie, pod adresem: 60-518 Poznań, Kraszewskiego 4

 

Forma płatności nie wpływa na koszty przesyłki.

Płatność kartą płatniczą

Transakcja kartą płatniczą odbywa się z pominięciem sklepu za pośrednictwem Dotpay.eu. W przypadku takiej transakcji informacja o numerze karty omija sklep internetowy i trafia do PolCardu.
Podawanie informacji dotyczących karty (numer karty płatniczej) odbywa się z użyciem protokołu SSL z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania. Rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania narzucone przepisami przez systemy Visa i Europay dotyczącymi e-commerce, a nawet wykracza poza nie. Więcej na temat takiej transakcji znajdziesz tutaj

Dotpay.eu

W przypadku zwrotu transakcji przez dotpay.eu czas ten może wydłużyć się do 2-3 dni roboczych (jest to niezależne od sklepu)

Czas realizacji zamówień

Standardowy termin dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych od chwili weryfikacji zamówienia.

 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl