Ładuję...

Posrebrzane Łyżeczki do herbaty 12.5 cm Svedese

Sku
6195-SVKPLA

Posrebrzane sztućce Zaramella Argenti

W magazynie

Posrebrzane łyżeczki do herbaty Svedese Zaramella Argenti

6 łyżeczek Posrebrzanych do herbaty - o długości 12.5 cm

Opakowanie z tektury

Posrebrzane łyżeczki do herbaty Svedese Zaramella Argenti

 

Doskonałej jakości sztućce Posrebrzane, włoskie svedese to przykład chłodnej, minimalistycznej estetyki nawiązującej do stylu skandynawskiego. Tym, co je wyróżnia spośród innych wyrobów Posrebrzanych jest najwyższa jakość wykonania, do czego wykorzystano srebro próby 925 – bardzo trwałe, a także o właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych.Posrebrzana łyżeczka do herbaty uświetni każdą rodzinną uroczystość i sprawi, że wszyscy będą podziwiać Twój dobry gust widoczny w doborze i ozdobie stołu. Minimalizm to styl artystyczny i projektowy, który opiera się na idei "mniej znaczy więcej".   Charakteryzuje się prostymi formami, brakiem ozdobników i skupieniem na funkcjonalności bez niepotrzebnych zdobień. dzięki temu każdy będzie mógł bardziej się skoncentrować na spożywaniu posiłków czy konwersacji przy stole.

Konserwacja i czyszczenie srebrnych sztućców.

Sztućce srebrne można zmywać w zmywarkach – aby jednak skutecznie je ochronić przed porysowaniem, korozją i zmatowieniem zalecane jest stosowanie specjalnej kasety do zmywarki. W celu przywrócenia połysku długo użytkowanych wyrobów i sztućców srebrnych, zarówno tych w połysku jak i oksydowanych, można użyć specjalnej emulsji przeznaczonej do czyszczenia srebra.

Srebrne sztućce należy przechowywać w szczelnym i suchym miejscu co zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniem. Jeśli będziemy prawidłowo dbali o nasze sztućce, mogą przetrwać w nieskazitelnym stanie nawet przez wiele pokoleń.

Przed pierwszym użyciem umyj ręcznie sztućce delikatnym płynem do mycia naczyń
W zmywarce używaj tradycyjnych, bezchlorowych proszków. Nie używaj produktów żelowych ani płynnych, które często zawierają chlor
Unikaj mycia sztućców podczas pierwszego cyklu, jeśli używasz produktu zmiękczającego wodę w zmywarce
Uwaga: woda o wysokiej zawartości minerałów może powodować korozję

Nie myj noży w zmywarce !. Stalowe ostrza mogą ulec korozji. !

Więcej informacji
WzórSvedese
Rodzajłyżeczki do herbaty

 

Każdy wyrób srebrny sprzedawany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej bezpośredniej dystrybucji na Polskę włoskiej firmy Zaramella Argenti, posiada gwarancję producenta, certyfikat oraz oznaczenie państwowej cechy probierczej. W komplecie z produktem otrzymają państwo paragon lub fakturę oraz ozdobne pudełko. Każdy wyrób wykonany w srebrze powyżej 5,0 gram oraz ze złota powyżej 1,0 gram musi posiadać wybitą próbę przez Urząd Probierczy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Posrebrzane Łyżeczki do herbaty 12.5 cm Svedese
Twoja ocena

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.