Ładuję...

Srebrna Misa na nóżkach Młotkowana 560 gram

Sku
04540-3

włoskie wyroby ze srebra

W magazynie

Srebrna Misa na nóżkach Młotkowana 560 gram

Waga wynosi: 560 gr

Wymiary: 43 x 20 cm, Wysokość 14 cm.

Zaramella Argenti.

Sterling Silver. Certyfikat. Państwowa cecha srebra 925.

Pudełko w Komplecie.

Szeroki wybór srebrnych wyrobów.

Srebrna Misa na Nóżkach Młotkowana 560 gram

Zanurz się w pięknie i wartości misy ze srebra 925 na nóżkach, która stanowi kwintesencję elegancji i kunsztu. Wykonana z najwyższej jakości srebra, misa zachwyca młotkowaną fakturą, która dodaje jej niepowtarzalnego charakteru. Dzięki solidnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu, jest to produkt, który przetrwa pokolenia, stając się nie tylko praktycznym naczyniem, ale i prawdziwą ozdobą każdego wnętrza.

Wielofunkcyjność i Łatwość Utrzymania

Ta srebrna misa doskonale sprawdzi się zarówno jako eleganckie naczynie do serwowania potraw, jak i dekoracyjny element centralny na stole. Jej pielęgnacja jest prosta, dzięki czemu zawsze będzie lśnić pełnym blaskiem, robiąc wrażenie na gościach.

Wyjątkowy Prezent na Rocznicę

Podaruj bliskim coś naprawdę wyjątkowego na rocznicę. Srebrna misa na nóżkach to prezent, który wyraża uczucia i stanowi trwałe wspomnienie ważnych chwil. Jej ponadczasowy design pasuje do każdego stylu, dodając wnętrzu odrobinę luksusu.

Zaramella Argenti – Tradycja i Zaufanie

Firma Zaramella Argenti, z bogatą historią sięgającą dziesięcioleci, jest synonimem włoskiego rzemiosła i niezrównanej jakości. Każdy produkt jest tworzony z pasją i dbałością o detale, co czyni tę markę jednym z najbardziej zaufanych producentów srebra na świecie. Wybierając produkty Zaramella Argenti, inwestujesz w dzieła sztuki, które przetrwają próbę czasu.

Więcej informacji
Waga srebra560 gr
ProduktMisa
wymiary43 x 20 cm, 14 cm (wys.)
ProducentZaramella Argenti Włochy
srebro 0.925srebro 0.925

 

Każdy wyrób srebrny sprzedawany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej bezpośredniej dystrybucji na Polskę włoskiej firmy Zaramella Argenti, posiada gwarancję producenta, certyfikat oraz oznaczenie państwowej cechy probierczej. W komplecie z produktem otrzymają państwo paragon lub fakturę oraz ozdobne pudełko. Każdy wyrób wykonany w srebrze powyżej 5,0 gram oraz ze złota powyżej 1,0 gram musi posiadać wybitą próbę przez Urząd Probierczy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Srebrna Misa na nóżkach Młotkowana 560 gram
Twoja ocena

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Link do strony z opisem warunków bezpieczeństwa produktów :

Bezpieczeństwo Produktów GPSR

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.