KONTAKT 505 138 090sklep jubilerski od 1996 r.

WITAMY

PREZENT NA CHRZEST

PREZENT NA CHRZEST

PREZENT NA CHRZEST, CHRZCINY

Wiele świąt i uroczystości kościelnych nierozłącznie kojarzona jest z prezentami otrzymywanymi od bliskich nam osób. O ile na święta Bożego Narodzenia obdarowujemy się wszyscy wzajemnie bez wyjątku, tak z okazji poszczególnych uroczystości obdarowywana jest osoba honorowa, która jest tego dnia w centrum zainteresowania.

Doskonałym tego przykładem są prezenty na chrzciny, które są trudnym wyzwaniem dla gości, bo trudno jest o dobry prezent dla tak małego dziecka. Zazwyczaj ofiarowuje się dziecku przedmioty upamiętniające ten szczególny dzień. Są to np. pamiątkowe obrazki nawiązujące do religijnego tematu z dedykacją. Najczęściej wykonane są z jakiegoś szlachetnego materiału np. srebra.

Oryginalnym pomysłem na prezent na chrzestsrebrne łyżeczki urodzinowe na chrzciny. Są to specjalne łyżeczki, na których grawerowana jest data urodzenia, imię, waga oraz inne dane. Jest to swoista pamiątka, ale może spełniać również praktyczne funkcje. Popularne są także inne prezenty mające zapewnić dziecku pomyślność w przyszłym życiu: róg obfitości, bucik na nową drogę życia czy słonik, koniecznie z podniesiona trąbą.

Zastanawiacie się Państwo jaki prezent na chrzest wybrać? By pomóc Państwu w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy kolekcję obejmującą wyjątkowe podarki ze srebra. Znajdziecie tutaj, Drodzy Klienci, srebrne obrazki o tematyce religijnej (w różnych rozmiarach oraz kształtach), w zdobionych ramkach, które można powiesić na ścianie lub postawić na regale w dziecięcym pokoju.

Oferujemy także grzechotki ze srebra i inne srebrne drobiazgi. Będą one stanowiły piękną pamiątkę chrztu na wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


 

Produkty 1 do 30 z 188

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 30 z 188

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący