Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Spaten

Spaten

Sztućce Posrebrzane styl Spaten Hefra

Posrebrzane sztućce stołowe Spaten to rzeczywisty Stradivarius sztuki użytkowej. Ich trzonki nawiązują do znanych w XIX wieku wzorów o rozszerzonych uchwytach w układzie skrzypiec nadając im ponadczasowy i uniwersalny styl. Proste w kształcie, a także stosowne w proporcjach są wspaniałym dopełnieniem stołu jednostki ceniącej nieskazitelność kompozycji. Delikatnie zaznaczone linie biegnące na brzegach trzonków wysmuklają ich wygląd, a wysoki lustrzany połysk ich powierzchni uwydatnia wzór i charakter sztućców.

Eleganckie platerowane Sztućce Spaten Hefra to przykład klasycznego wzornictwa, nienagannie prezentującego się zarówno w towarzystwie tradycyjnej zastawy stołowej, jak i tej bardziej nowoczesnej. Cechują się one prostym wzorem, są uniwersalne i gustowne.

Sztućce platerowane styl Spaten

Poza tym zachwycają walorami funkcjonalnymi, są niezwykle solidne i wytrzymałe, zachowują perfekcyjny wygląd przez długi czas. Warto więc je kupić także w naszym sklepie internetowym Renata, gdyż są zarówno praktyczne, jak i estetyczne.

Posrebrzane sztućce Spaten to zarówno gotowe komplety, sztućce obiadowe, deserowe jak i egzemplarze pojedyncze nawet na sztuki. To wspaniały pomysł na szykowny prezent, który ucieszy każdego niezależnie od wieku. Metal  użyty do ich produkcji - srebro, jest surowcem o właściwościach przeciwbakteryjnych dlatego takie posrebrzane wyroby są także wskazane dla dzieci. 

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl