Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Impero

Impero

Sztućce srebrne włoskie Impero

Srebrne sztućce Impero Zaramella Argenti to niekwestionowana elegancja i luksus w iście włoskim stylu. Sztućce Impero są gustownie dekorowane i bardzo bogato zdobione, co daje nam doskonały przykład na piękne wykorzystanie tradycyjnego wzornictwa przeplatającego się z solidnością wykonania i wieloletnią wytrzymałością. O trwałość sztućców dba specjalna powłoka wykonana ze srebra, która oferuje także wyjątkowe właściwości przeciwbakteryjne i antygrzybiczne.

Ekskluzywne sztućce Impero wykonane ze srebra 925 nawiązują swym wyglądem do stylu królewskiego, który przejawia się w smukłej, zaokrąglonej formie, jak również owalnych trzonkach z misternymi wzorami. Impero to sztućce, które stanowią one ważny element dekoracji stołu, świadczący o wysublimowanym smaku.

Takie luksusowe sztućce doskonale się sprawdzą na ważnych przyjęciach, uroczystościach rodzinnych lub  innych okazjach, podczas których pragniemy cieszyć nasze oko elegancko zastawionym stołem. Ze względu na bogatą ofertę sztućców Impero, dostępnych zarówno jako pojedyncze sztuki, jak również jako pełne komplety, polecane są jako wyjątkowy prezent dla najbliższych, który bez wątpienia stanie się jedną z ulubionych zastaw stołowych.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl