Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Floreale

Floreale

Srebrne sztućce włoskie Floreale

Włoskie sztućce  Floreale to rewelacyjny dowód na to, że tradycyjne wzornictwo świetnie prezentuje się w nowoczesnych dodatkach. Klasyczna zastawa stołowa Floreale oferuje najwyższą jakość wykonania, do czego przyczynia się wykorzystanie bardzo solidnych i wytrzymałych materiałów, które wykorzystywane są w trakcie tradycyjnych technik wykonawczych.

Sztućce Floreale ze srebra 925 oferują piękną inspirację motywami kwiatowymi i subtelnymi wzorami o bardzo kobiecym, ekskluzywnym charakterze. Z uwagi na bogate wykończenie trzonków i lekko zaokrąglony kształt sztućców, cudownie zaprezentują się na każdym stole. Sztućce Floreale Zaramella Argenti są idealne do wykorzystania jako stylowa, gustowna i niezwykle elegancka ozdoba stołu w czasie uroczystych przyjęć, jak również podczas imprez w gronie najbliższych.

Przepiękne, klasyczne włoskie sztućce srebrne Floreale firmy Zaramella to wyroby luksusowe, o niebywałych walorach reprezentacyjnych. Są one solidne i wytrzymałe, dzięki czemu z powodzeniem będą służyć pokoleniom.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo liczne modele pojedynczych sztuk z kolekcji Floreale, jak również pełne zestawy, które warto wybrać jako szykowny prezent na szczególna okazję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl