Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Meridiani

Meridiani

Sztućce srebrne włoskie Meridiani

Włoskie piękno i doskonały kunszt wykonania, który zaprezentowano w wyjątkowych sztućcach Meridiani ze srebra 925 to drogocenna wartość, warta uwagi każdego miłośnika piękna we wszystkich sferach życia. Sztućce srebrne Meridiani w znakomity sposób łączą w sobie niekwestionowane piękno ekskluzywnej zastawy stołowej z walorami użytkowymi.

Doskonały wygląd sztućców Meridiani zaprezentowany został w smukłej, lekko zaokrąglanej formie, której najbardziej dopieszczonym elementem są trzonki, w których trzy warstwy wzorów subtelnie się z sobą przeplatają, tworząc efekt niesamowicie intrygujący i elegankci.

Włoskie sztućce srebrne Meridiani Zaramella Argenti to znakomity dodatek na stół podczas różnego rodzaju uroczystości – obiadów w gronie najbliższych, jak również eleganckich kolacji biznesowych i bankietów, podczas których pragniemy, by nasz stół zachwycał klasą i wyrafinowaniem.

Sztućce Meridiani firmy Zaramella to rewelacyjny pomysł na szykowny upominek, z okazji ważnej uroczystości, który stanie się wspaniałą pamiątką na długie lata. Wśród przygotowanych w tej kategorii wyrobów, znajdują się takie w gotowych zestawach, jak i pojedyncze.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl