Łyżeczki do Kawy 6 szt 10 cm

Komplety - Srebrne łyżeczki do kawy 10 cm. Srebro 925. Zaramella Argenti

Srebrne łyżeczki do kawy włoskie duże to eleganckie sztućce, które mogą być wykorzystywane do serwowania herbaty lub innych napojów. Są one często sprzedawane w kompletach z innymi sztućcami, takimi jak srebrne noże, srebrne widelce i łyżka do cukru, co sprawia, że są one doskonałym wyborem do dekoracji stołu podczas serwowania posiłków, nie tylko w czasie specjalnych okazji ale także w codziennym użytkowaniu lub jako prezent. Srebrne łyżeczki do herbaty mogą być również używane do serwowania kawy lub cukru.

Łyżeczki do kawy ze srebra same w sobie nie posiadają bezpośrednich funkcji zdrowotnych ale srebro 925 ułatwia utrzymanie czystości takich sztućców dzięki swojemu działaniu antyseptycznemu - hamując rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych lub je nawet niszcząc.  Także regularne picie herbaty może mieć korzystny wpływ na zdrowie. Niektóre badania sugerują, że herbata może mieć właściwości przeciwutleniające i może pomagać w zapobieganiu chorobom serca, cukrzycy i niektórym rodzajom raka.

Srebrna łyżeczka do kawy lub komplet łyżeczek srebrnych to także doskonały prezent zarówno dla dziecka jak i dorosłych. Ze względu na trwałość materiału z jakiego zostały wykonane - srebra,  pozostaną pamiątka na wiele lat. Będą je mogły używać nawet następne pokolenia. Spersonalizowany grawer na takiej srebrnej łyżeczce utrwali nasze uczucia i informacje na lata.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.