Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Aleksandra

Aleksandra

Sztućce Posrebrzane Hefra styl Aleksandra

Sztućce Aleksandra posrebrzane w połysku to wyposażenie, które wzbogaci każdą zastawę stołową. Prezentowane sztućce są bardzo wysokiej jakości, wyprodukowane według tradycyjnych technik, a to sprawiło, że zachwycają kunsztem wykonania. Są posrebrzane, dzięki temu zyskały bardzo elegancki kolor i stają się niezastąpionym elementem podczas uroczystości, przyjęć oraz wszelkich innych okazji.

Oferujemy sztućce są w zestawach bądź w pojedynczych egzemplarzach. Są one gwarancję tego, że każdy posiłek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Sztućce platerowane Aleksandra

Przyroda komponuje najpiękniejsze struktury. W związku z tym styl Aleksandra zdobią subtelne roślinne ornamenty o motywach kwiatowych. Sztućce platerowane stołowe posiadają wysmukłe trzonki oraz lancetowaty kształt, który nawiązuje do klasycznych wzorów. Subtelne, kobiece, i zarazem bardzo tradycyjne, odpowiednie na różnego typu rodzinne imprezy oraz oficjalne i dystyngowane przyjecia. Bedą cieszyć oko nienangannym wyglądem i jakością przez długi czas a wręcz na wiele pokoleń. Powłoka wykonana ze srebra nie tylko wpływa na idealny wygląd wzoru Aleksandra ale ma także zdrowotne właściwości przeciwbakteryjne i antygrzybicze.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl