Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Svedese

Svedese

Sztućce srebrne włoskie Svedese

Doskonałej jakości sztućce srebrne włoskie Svedese to przykład chłodnej, wysublimowanej estetyki nawiązującej do stylu skandynawskiego. Tym, co je wyróżnia spośród innych produktów jest najwyższa jakość wykonania, do czego wykorzystano srebro z próbą 925 – bardzo trwałe, a także antygrzybiczne i antybakteryjne.

Włoskie sztućce Svedese to niezwykła prostota formy i ponadczasowe piękno, dlatego też tak wspaniale się prezentują niezależnie od okoliczności. Ze względu na uniwersalny design, sztućce Svedese idealnie wypadają zarówno w przypadku połączenia z tradycyjną, jak i z nowoczesną zastawą stołową.

Sztućce srebrne Svedese Zaramella Argenti znakomicie się sprawdzą na przyjęciach o charakterze reprezentacyjnym, uroczystościach rodzinnych lub podczas codziennego użytkowania. Ze względu na znakomitą jakość wykonania, są one świetnym pomysłem na prezent na różne okazje – urodziny, śluby lub rocznice ślubu. Dzięki swej wytrzymałości możemy mieć pewność, że sztućce te będą służyć wielu pokoleniom użytkowników.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych sztućców włoskich Svedese firmy Zaramella Argenti ze srebra próby 925, które dostępne są zarówno w postaci pełnych kompletów, jak również jako pojedyncze sztuki kompletujące zastawę.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl