Zestaw do herbaty i kawy

Srebrne Zestawy do herbaty i kawy. Srebro 925

Srebrne komplety do kawy i herbaty wykonane ze srebra próby 925 to nie tylko luksus i przepych. Jak się okazuje ten szlachetny kruszec posiada także istotne właściwości prozdrowotne. Nie na darmo w przeszłości ludzie używali srebrnych naczyń do magazynowania pokarmu. Z kolei srebrne monety przedłużały świeżość wody pitnej na statkach. Srebro jest więc nie tylko piękne, ale także i pożyteczne.

Srebro 925

Najczęściej spotykane w tego typu kompletach srebrnych do herbaty i kawy jest srebro 925, czyli stop o zawartości 0.925 czystego metalu szlachetnego. Wykonane z niego naczynia i sztućce srebrne posiadają własności antyseptyczne i antygrzybiczne. Srebro jest też nadal wykorzystywane w filtrach wody i powietrza na statkach i w samolotach. Zaleca się również, aby małe dzieci karmić przy użyciu srebrnej łyżeczki, co może pomóc wzmocnić ich odporność.

Srebro Zaramella Argenti w Twoim domu

Piękną dekoracją każdego domu będzie na pewno srebrny zestaw do herbaty i kawy. Serwowane na nich napoje dłużej zachowają apetyczną świeżość. Jest to szczególnie istotne, jeśli organizuje się sporo przyjęć dla rodziny i przyjaciół. Dodajmy też, że prezentują się po prostu pięknie. Wypolerowane srebro wspaniale błyszczy i odbija światło. Współcześnie w sklepach posiadamy możliwość wybrać pośród wielu rodzajów takich kompletów. Jeśli interesuje nas minimalizm, mamy możliwość wybrać prosty, okrągły lub owalny srebrny komplet do kawy czy herbaty bez żadnych ozdób. Gdy jednak zależy nam na większym przepychu, zdecydujmy się na naczynia srebrne grawerowane, stylizowane nawet na antyki. Ich kształty są zwykle w większym stopniu finezyjne, zdobione różnymi bogatymi motywami a nawet mitologicznymi. Dzięki nim będziemy mieli możliwość poczuć się jak prawdziwa arystokracja z dawnych czy obecnych czasów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.