Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Romański

Romański

Sztućce Posrebrzane styl Romański Hefra

Romańskie liliowe motywy z okresu wypraw krzyżowych równie pięknie prezentują się na sztućcach Hefry. Ich trzonki zakończone subtelnym szpicem, oplecione są cienką wstęgą z motywami kwiatowymi, a także spięta u nasady trójlistną palmetą, która jest umieszczona na lekko rozszerzającym sie symetrycznym trzonku W towarzystwie tych sztućców znakomicie smakuje każdy rodzinny posiłek.

Sztućce posrebrzane wzór Romański mają niepowtarzalny styl. Wspaniałe posrebrzane zestawy sztućców wniosą do zastawy stołowej wiele elegancji, dzięki której każdy posiłek zamieni się w królewską ucztę, ten doskonały styl ozdobi każdy stół czy mebel, sprawi, że potrawy będą smakowały jeszcze lepiej. W ofercie firmy Hefra znajdziesz wzory dostępne w pojedynczych egzemplarzach, sztućce posrebrzane dla dzieci ale również całe zestawy np. zestawy obiadowe Hefra dla całej rodziny.

Sztućce platerowane styl Romański

Sztućce platerowane idealnie będą pasowały do wystawnych przyjęć oraz różnorodnych rodzinnych uroczystości. Sprawdzają się również jako prezent. Posrebrzane sztućce to przepiękna dekoracja stołu, szukając tych idealnych warto rozważyć te w stylu romańskim.

Srebro jest metalem o unikalnych właściwościach.Tą szczególną cechą, dzięki, której jest tak chętnie wykorzystywane w produkcji zastawy stołowej jest jego bakteriobójczość, dlatego nie tylko używano srebra w lecznictwie już w starożytności ale także używano srebrnych pucharów czy srebrnych sztućców do przygotowania i spożywania posiłków.

 

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl