Mauriziano

Sztućce srebrne włoskie Mauriziano Zaramella Argenti

Srebrne sztućce włoskiej linii Mauriziano to kwintesencja elegancji i wyszukanej prostoty. Każdy element kolekcji wykazuje piękny błyszczący połysk, który jest charakterystyczny dla doskonale wypolerowanego srebra. Ta lśniąca powierzchnia nie tylko przyciąga wzrok, ale również świetnie komponuje się z każdym wytwornym nakryciem stołu. 

Sztućce ze Srebra 925 Mauriziano

Trzonek każdego sztućca jest delikatnie gładki, wykonany z uwagą na wygodę trzymania i użycia. Elegancję każdego elementu podkreśla szerokie poszerzenie na końcu trzonka, które zapewnia stabilność i komfort podczas użytkowania. To subtelne rozszerzenie zakończone jest delikatnym obramowaniem, które biegnie wzdłuż brzegów, nadając sztućcom wyrafinowany kontur bez zbędnych, przesadnych ozdób. Na środku trzonka każdego sztućca znajduje się charakterystyczne, niewielkie proste zdobienie – symbolika włoskiego designu, która przywołuje na myśl zabytkowe wzornictwo i rzemiosło. To proste zdobienie nie tylko podnosi estetykę, ale również stanowi rozpoznawalny element kolekcji Mauriziano, sygnalizujący jej pochodzenie i unikalność.

Piękno, jakość i wartość w jednym wzorze.

Całość prezentuje się z klasą, przywodząc na myśl dziedzictwo włoskiej sztuki i elegancję, która przetrwała próbę czasu. Sztućce Mauriziano to nie tylko użytkowy przedmiot, ale także dzieło sztuki jubilerskiej firmy Zaramalla Argenti, które może być dumnie prezentowane podczas najbardziej wyrafinowanych posiłków, będąc jednocześnie świadectwem znakomitego gustu gospodarza.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 80

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.