Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Conchiglia

Conchiglia

Sztućce srebrne włoskie Conchiglia

Srebrne sztućce Conchiglia – odpowiedź na wymagania najbardziej wybrednych i wymagających miłośników eleganckiej zastawy stołowej. Zaprojektowane zostały w oparciu o tradycyjne techniki, jak również wysokiej jakości materiały, co w połączeniu daje nam kolekcję pełną luksusu i bezwzględnego piękna. Sztućce Conchiglia niosą z sobą subtelny powiew nadmorskich klimatów, które przejawia design smukłych, zaokrąglonych trzonków z motywem muszli.

Doskonałej jakości włoskie sztućce Conchiglia ze srebra 925 to luksusowe wyroby, które stanowią wspaniałą dekorację stołu. Idealne na reprezentacyjne przyjęcia, rodzinne uroczystości oraz inne okazje. Z uwagi na atrakcyjny wygląd i bardzo dobrą jakość, sztućce Conchiglia Zaramella Argenti wybierane są także jako prezent dla nowożeńców, jubilatów, bądź też na inne okazje. To akcesoria stanowiące znakomity przykład sztuki użytkowej.

Walory estetyczne oraz funkcjonale zostały tu idealnie połączone. Sztućce te z pewnością będą służyć wielu pokoleniom jako gustowna ozdoba stołu oraz praktyczne przedmioty.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą. Przygotowano specjalne zestawy sztućców, można również nabyć pojedyncze egzemplarze. Szukasz wyjątkowego uzupełnienia swojej zastawy? Te sztućce będą dobrym wyborem.

 

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl