Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Księstwo Warszawskie

Księstwo Warszawskie

Sztućce posrebrzane styl Księstwo Warszawskie Hefra

Prezentujemy posrebrzane sztućce Księstwo Warszawskie, które są wykonane z największą dbałością i dlatego stanowią wspaniałą inwestycję. Innymi słowy jest to wyposażenie na lata! Sztućce są pełne elegancji, co sprawi, że będą perełką wszelkiej zastawy stołowej. Każdy, kto będzie jadł posiłek z wykorzystaniem tych zestawów poczuje się wyjątkowo. Propozycja w tej kategorii obejmuje zarówno zestawy, jak i pojedyncze sztuki. Wspaniały kształt, idealne zdobienia to ich wizytówka. Pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Klasycystyczna forma sztućców z początku XIX wieku połączona z wpływami antycznymi. Sztućce platerowane Księstwo Warszawskie to nieprzemijający popularny od prawie 200 lat wzór klasyki i elegancji w każdym domu , na każdym stole czy pałacu. Jego prostota i minimalizm sprawdza się także obecnie w nowoczesnych designerskich wnetrzach. Prosty smukły trzonek bez żadnych ozdób charakteryzuje się wyważonymi proporcjami gładką i lustrzaną powierzchnia oraz delikatną wysmukłą linią nawiązującą do kanonów okresu romantyzmu.

Sztućce platerowane styl Księstwo Warszawskie

Gładka powierzchnia wzoru nadaje sztućcom prostotę i elegancję, dzięki czemu idealnie pasują na każdą okazję oraz do zastawy na każdym stole. Dostępne są sztućce srebrne (próba 0.925), sztućce posrebrzane srebrem 999, wersja w plater w połysku. Powłoka srebrna także w tym wzorze ma właściwości aseptyczne i przeciwbakteryjne co stanowi dodatkowy element zachęcający do ich zakupu.

 

 

 

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl