Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 300 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0 zł

Księstwo Warszawskie

Księstwo Warszawskie

Sztućce posrebrzane wzór Księstwo Warszawskie

Prezentujemy posrebrzane Sztućce Ks. Warszawskie, które są wykonane z największą dbałością i dlatego stanowią wspaniałą inwestycję. Innymi słowy jest to wyposażenie na lata! Sztućce są pełne elegancji, co sprawi, że będą perełką wszelkiej zastawy stołowej. Każdy, kto będzie jadł posiłek z wykorzystaniem tych zestawów poczuje się wyjątkowo. Propozycja w tej kategorii obejmuje zarówno zestawy, jak i pojedyncze sztuki. Wspaniały kształt, idealne zdobienia to ich wizytówka. Pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Klasycystyczna forma sztućców z początku XIX wieku połączona z wpływami antycznymi. Wygląd trzonka wzorowany jest na liściu laurowym, bardzo popularnym w okresie starożytnym. Charakteryzuje się wyważonymi proporcjami oraz delikatną wysmukłą linią nawiązującą do kanonów okresu romantyzmu.

Gładka powierzchnia wzoru nadaje sztućcom prostotę i elegancję, dzięki czemu idealnie pasują na każdą okazję oraz do zastawy na każdym stole.Dostępne są sztućce srebrne (próba 0.925), posrebrzane srebrem 999, 60-150g/, wersja w połysku.

 

 


Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

W skrócie