Księstwo Warszawskie

Sztućce posrebrzane Hefra wzór Księstwo Warszawskie

Prezentujemy posrebrzane sztućce Księstwo Warszawskie, które są wykonane z największą dbałością i dlatego stanowią wspaniałą inwestycję. Innymi słowy jest to wyposażenie na lata! Sztućce są pełne elegancji, co sprawi, że będą perełką wszelkiej zastawy stołowej. Każdy, kto będzie jadł posiłek z wykorzystaniem tych zestawów poczuje się wyjątkowo. Propozycja w tej kategorii obejmuje zarówno zestawy, jak i pojedyncze sztuki. Wspaniały kształt, idealne zdobienia to ich wizytówka. Pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Klasycystyczna forma sztućców z początku XIX wieku połączona z wpływami antycznymi. Sztućce platerowane Księstwo Warszawskie to nieprzemijający popularny od prawie 200 lat wzór klasyki i elegancji w każdym domu , na każdym stole czy pałacu oraz gabinecie prezydenta. Wybór sztućców posrebrzanych "Księstwo Warszawski" może być podyktowany ich wyjątkową elegancją i klasycznym designem, który nawiązuje do tradycyjnej polskiej sztuki stołowej. Ich wysoka jakość wykonania z posrebrzanych materiałów zapewnia długotrwałość i odporność na uszkodzenia, a zarazem dodaje prestiżu każdej uroczystości stołowej. Sztućce te, dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu, sprawiają, że każde spotkanie przy stole staje się bardziej wyjątkowe.

Sztućce platerowane Hefra styl Księstwo Warszawskie

Gładka powierzchnia wzoru nadaje sztućcom prostotę i elegancję, dzięki czemu idealnie pasują na każdą okazję oraz do zastawy na każdym stole. Dostępne są sztućce srebrne (próba 0.925), sztućce posrebrzane srebrem 999, wersja w plater w połysku. Powłoka srebrna także w tym wzorze ma właściwości aseptyczne i przeciwbakteryjne co stanowi dodatkowy element zachęcający do ich zakupu. Sztućce oraz posrebrzane komplety obiadowe na 6 osób czy 12 osób oraz stołowe, wzór "Księstwo Warszawskie". Prosta i oszczędna forma tego stylui są nadal cenione w nowoczesnych minimalistycznych aranżacjach wnętrz. Prosty elegancki uchwyt odznacza się proporcjonalną budową, gładką, jak lustro powłoką oraz subtelnie zarysowaną, elegancką linią, bez dodatkowych zdobień, która przywołuje proste zasady estetyczne epoki romantyzmu.

Dlaczego kupić u nas w FH Renata ?

Nasza firma działa już od 1997 roku a w internecie jesteśmy obecni juz 21 lat. Zapraszamy do zakupów. W naszej ofercie sztućce posrebrzane i srebrne- polskie i włoskie.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 34

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.