Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Prezent dla dziecka

Prezent dla dziecka

Prezent Na Chrzest, Chrzciny, Urodziny

Wiele świąt i uroczystości kościelnych nierozłącznie kojarzona jest z prezentami otrzymywanymi od bliskich nam osób. O ile na święta Bożego Narodzenia obdarowujemy się wszyscy wzajemnie bez wyjątku, tak z okazji poszczególnych uroczystości obdarowywana jest osoba honorowa, która jest tego dnia w centrum zainteresowania.

Doskonałym tego przykładem są prezenty na chrzciny, które są trudnym wyzwaniem dla gości, bo trudno jest o dobry prezent dla tak małego dziecka. Zazwyczaj ofiarowuje się dziecku przedmioty upamiętniające ten szczególny dzień. Są to np. pamiątkowe obrazki nawiązujące do religijnego tematu z dedykacją. Najczęściej wykonane są z jakiegoś szlachetnego materiału np. srebra.

Srebrne pamiątki z okazji chrztu dla dziewcznki czy dla chłopca umieszczono w tej kategorii To pamiątkowe obrazki, wykonane z niezwykłą precyzją i starannością. Można tu znaleźć różnorodne wzory z motywem Chrystusa, Matki Boskiej, Swiętej Rodziny czy Papieża. To doskonały sposób na upamiętnienia ważnej uroczystości religijnej w życiu dziecka.

Oryginalnym pomysłem na prezent na chrzestsrebrne łyżeczki urodzinowe na chrzciny. Są to specjalne łyżeczki, na których grawerowana jest data urodzenia, imię, waga oraz inne dane. Jest to swoista pamiątka, ale może spełniać również praktyczne funkcje. Popularne są także inne prezenty mające zapewnić dziecku pomyślność w przyszłym życiu: róg obfitości, bucik na nową drogę życia czy słonik, koniecznie z podniesiona trąbą.

Zastanawiacie się Państwo jaki prezent na chrzest dla dziecka wybrać? By pomóc Państwu w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy kolekcję obejmującą wyjątkowe upominki ze srebra. Znajdziecie tutaj, Drodzy Klienci, srebrne obrazki o tematyce religijnej (w różnych rozmiarach oraz kształtach), w zdobionych ramkach, które można powiesić na ścianie lub postawić na regale w dziecięcym pokoju.

Oferujemy także inne wyroby takie jak: grzechotki ze srebra, kubki srebrne, sztućce dla dzieci i inne srebrne drobiazgi. Będą one stanowiły piękną pamiątkę chrztu na wiele lat. Są wykonane ze sreabra 925.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

 

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl