Prezent dla dziecka

Srebrny Prezent Na Chrzest, Chrzciny,Roczek czy Urodziny

Wiele świąt i uroczystości kościelnych nierozłącznie kojarzona jest z prezentami otrzymywanymi od bliskich nam osób. O ile na święta Bożego Narodzenia obdarowujemy się wszyscy wzajemnie bez wyjątku, tak z okazji poszczególnych uroczystości obdarowywana jest osoba honorowa, która jest tego dnia w centrum zainteresowania.

Doskonałym tego przykładem są srebrne prezenty na chrzciny, które są trudnym wyzwaniem dla gości, bo trudno jest o dobry prezent dla tak małego dziecka. Zazwyczaj ofiarowuje się dziecku przedmioty upamiętniające ten szczególny dzień. Są to np. pamiątkowe obrazki nawiązujące do religijnego tematu z dedykacją. Najczęściej wykonane są z jakiegoś szlachetnego materiału np. srebra 925.

Srebrne pamiątki z okazji chrztu dla dziewcznki czy dla chłopca umieszczono w tej kategorii To pamiątkowe obrazki, wykonane z niezwykłą precyzją i starannością. Można tu znaleźć różnorodne wzory z motywem Chrystusa, Matki Boskiej, Swiętej Rodziny czy Papieża. To doskonały sposób na upamiętnienia ważnej uroczystości religijnej w życiu dziecka.

Oryginalnym pomysłem na prezent na chrzestsrebrne łyżeczki urodzinowe na chrzciny. Są to specjalne łyżeczki, na których grawerowana jest data urodzenia, imię, waga oraz inne dane. Jest to swoista pamiątka, ale może spełniać również praktyczne funkcje. Popularne są także inne prezenty mające zapewnić dziecku pomyślność w przyszłym życiu: róg obfitości, bucik na nową drogę życia czy słonik, koniecznie z podniesiona trąbą. Szczęście i pomyślność w w przyszłym życiu ma gwarantować np. srebrna łyżeczka dla dziecka ze słonikiem

Zastanawiacie się Państwo jaki prezent na chrzest dla dziecka wybrać? By pomóc Państwu w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy kolekcję obejmującą wyjątkowe upominki ze srebra. Znajdziecie tutaj, Drodzy Klienci, srebrne obrazki o tematyce religijnej (w różnych rozmiarach oraz kształtach), w zdobionych ramkach, które można powiesić na ścianie lub postawić na regale w dziecięcym pokoju.

Oferujemy także inne wyroby takie jak: grzechotki ze srebra, kubki srebrne 925, sztućce dla dzieci i inne srebrne drobiazgi. Będą one stanowiły piękną pamiątkę chrztu na wiele lat. Są wykonane ze sreabra 925. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza firma Renata istnieje już 28 lat !

 

 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 326

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.