Polecane

Prezenty ze srebra próby 925

Polecamy upominki ze srebra próby 925, które są najchętniej oglądane i wybierane oraz kupowane z okazji chrztu świętego. Są to zarówno srebrne ramki, grzechotki, smoczki, łyżeczki, czy srebrne sztućce na chrzest czy roczek zarówno dla chłopca jak i  dziewczynki. To jest prezent, który jest najczęściej od matki chrzestnej, ojca chrzestnego czy dziadków.  To są różnego rodzaju wyroby srebrne ale zawsze są niebanalne, czasem tradycyjne ale także jednocześnie nowoczesne wyroby ze srebra, które na pewno będą sie podobać obdarowanemu oraz pozostaną długotrwałą pamiatką i wspomnieniem miłych chwil przez eony.

Prezent na chrzest dla dziewczynki i chłopca

Prawie wszystkie takie wyroby można personalizować i opatrzyć odpowiednim grawerem z tekstem nawiązującym do jakieś ważnej daty czy z odpowiednią dedykacją, nieprzemijającą, niezapomnianą, utrwaloną w prawie niezniszczalnym srebrnym metalu szlachetnym. Większość z tych wyrobów może też być używana w życiu codziennym zapewniając odpowiednie wrażenia wizualne, imponując swoim wyglądem na stole czy też na tle twarzyczki dziecka w jego rączce oraz dajac dużo radości a ponad to wpływając na nasze zdrowie jak na przykład łyżeczki na chrzest lub srebrne kubki czy inne srebrne sztućce oraz nawet grzechotki ze srebra - dzięki właściwościom antyseptycznym samego sreba 925.

Grzechotki srebrne na chrzest

Grzechotka ze sreba 925, import bezpośredni z Włoch. Taka grzechotka nadaje się na prezent dla wszystkich milusińskich. Można ją wręczyć na wszelkie okazje. Zarówno z okazji urodzin każdej dziewczynki i chłopca a także na roczek jak i oczywiście na chrzest dziecka. Ten srebrny wyrób jest nieznacznych rozmiarów, może być w prostej formie, jak i bardziej rozbudowanej i bogatej w formie.

Srebrne sztućce dla dziecka z grawerem

Dla bardziej wymagających klientów możemy wykonać grawer. Grawerujemy nie tylko wszelkie podstawowe dane - jak np. imię dziecka, datę jego urodzin lub dzień chrztu świetego czy wagę z dnia jego urodzin, a także wzrost oraz godzinę narodzin ale możemy także wygrawerować dodatkowo spersonalizowaną, indywidualną inskrypcję z odpowiednią własną dedykacją. Do każdego wyrobu dołączone jest wysokiej jakości oryginalne kartonowe firmowe białe opakowanie. Ten niezapomniany  wyrób ze srebra 925 będzie przywoływał zawsze najlepsze wspomnienia naszego dzieciństwa, utrwalając prawie na zawsze wizerunek rodziców chrzestnych, babci czy dziadków.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 110

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.