Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Dewocjonalia

Dewocjonalia

Dewocjonalia Srebrne. Prezenty na chrzest, urodziny, imieniny, rocznicę, komunię.

Przepiękne Srebrne Dewocjonalia dostępne w tej kategorii, to doskonały pomysł na pamiątkę z okazji ważnej uroczystości. Wśród proponowanych akcesoriów o tematyce chrześcijańskiej, są różnorodne przedmioty, które stanowią przykład eleganckich upominków, stosownych do takich okoliczności, jak chrzest, komunia, ślub itd.

Przedmioty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, pięknie zdobione, zachwycają wspaniałymi projektami. Będą służyć przez długie lata jako cenna pamiątka. Warto zainwestować w taki upominek, gdyż jest to znakomity sposób na uczczenie ważnej uroczystości religijnej i upamiętnienie jej.

Dla osób, które poszukują wspaniałej pamiątki z okazji ważnej uroczystości religijnej, stanowiącej istotny aspekt w drodze życiowej każdego dziecka, polecamy obrazki srebrne.Są to przepiękne, śliczne upominki, wykonane solidnie, z wysokiej jakości materiałów, które przetrwają w doskonałym stanie przez długie lata, upamiętniając uroczystość.

Obrazki można powiesić na ścianie lub ustawić na półce. Są bardzo estetyczne, wykonane z wyczuciem smaku. To eleganckie ozdoby, która przepięknie się prezentują. Motyw anielski został tu też w ciekawy sposób wykorzystany.

Warto zwrócić uwagę na to, że te srebrne upominki dla dzieci cechują się także znakomitymi walorami wytrzymałościowymi. Będą więc cieszyć oko przez długie lata, stanowiąc cenną pamiątkę z dzieciństwa, przypominającą o ważnym wydarzeniu oraz o osobie obdarowującego.

Do wyboru jest mnóstwo ciekawych propozycji, z którymi można się zapoznać na naszej stronie z dewocjonaliami.

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl