Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Francuski

Francuski

Sztućce Posrebrzane styl Francuski Hefra

Wzór Francuski sztućców posrebrzanych Hefra naśladujący dziewiętnastowieczne przedmioty w stylu Ludwika Filipa, a także platery Frageta z początków XX wieku to potwierdzenie, że francuski wdzięk i wyczucie stylu zdobyły uznanie również w sztuce użytkowej.

Sztućce te posiadają trzonki o powabnym fasonie ozdobione wkomponowaną w zwieńczenie palmetą. Można je serwować na wyjątkowe okazje i skromniejsze uroczystości. Sztućce posrebrzane styl Francuski to elegancja w wielkim stylu. Wzbogacą każdą zastawę stołową.

Sztućce platerowane styl francuski

Sztućce posrebrzane są inwestycją na lata, a ich francuski szyk sprawia, że nie można od nich oderwać wzroku. Można tutaj znaleźć sztućce dostępne w zestawach i w pojedynczych egzemplarzach. Warto zwrócić uwagę na to, że zostały wykonane przy użyciu sprawdzonych, najlepszych i tradycyjnych technik. Sztućce platerowane są fenomenalne, bo charakteryzuje je najwyższa jakość i ponadczasowy wygląd, o czym przekonasz się przeglądając naszą ofertę. Walory użytkowe srebrnej powłoki sztućców mają  jednocześnie właściwości przeciwbakteryjne i anty grzybicze co jest oczywiście dodatkowym plusem takich platerowanych wyrobów.

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl