Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Sztućce do homara

Sztućce ze srebra do Homarów. Patery.com.pl

Srebrne sztućce do homara i langusty. Homary to najszlachetniejsze ze skorupiaków. Zbliżone wyglądem do raka, osiągają nawet kilkadziesiąt cm długości. Homary są cenione na całym świecie ze względu na delikatne, chude mięso, pozyskiwane z odwłoka, ogona i szczypiec. Te skorupiaki można podawać w całości np. ugotowane albo dodawać do sałatek, zup rybnych czy sosów.

Jak jeść homary ?

Noblesse oblige. Jeśli chcesz jeść homary to  szlachectwo niestety zobowiązuje. Te owoce morza wymagają odpowiednich sztućców. Srebro 925 to najlepszy materiał do produkcji takich luksusowych wyrobów. Piękny design, wysoka jakość, odporność materiału, nieprzemijająca wartość oraz zdrowotne właściwości tego metalu szlachetnego sprawią, że sztućce srebrne: widelec do homara i szczypce do homara staną się nieodzownym elementem wyposażenia Twojego domu, hotelu, restauracji.

Zastawa srebrna stołowa

Srebro 925 to najlepszy surowiec do produkcji wysokiej jakości sztućców srebrnych. Firma Zaramella Argenti zapewnia najwyższą jakość wykonania, wieloletnie doświadczenie, bogactwo wzorów oraz najszerszy wybór sztućców. Twoje danie z homara nabierze najlepszego smaku w takiej oprawie, pozostanie w Twojej pamięci jako coś wyjątkowego.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl