Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Sztućce posrebrzane Hefra

Sztućce posrebrzane Hefra

Hefra. Sztućce Posrebrzane.

  Sztućce Hefra to zarówno wyroby srebrne, platerowane i stalowe. Odnajdziemy wśród nich znakomite wzory z serii: Romański, Wschodni, Angielski, Romański lub modele Amerykański, Księstwo Warszawskie, Rapsodia oraz motywy: Carmen, Carmen, Toskania, Spaten.

  Jak się tym samym okazuje, smakowite potrawy, wykwintne obiady, śniadania, kolacje zostaną niczym bez odpowiedniej zastawy. Wyroby srebrne czy posrebrzane nadadzą posiłkom unikatowego blasku jak również klasy. Warto także  nasze stoły ozdobić takimi przedmiotami, jak: cukiernice, świeczniki, patery albo tace. Nasz stół zostanie przy tym doskonałą dekoracją.

Sztućce Hefra

   Sztućce posrebrzane stanowią ważny element każdej zastawy stołowej. Jest to zrozumiałe, gdyż ich historia sięga już czasów pierwotnych człowieka. Zatem są one funkcjonalnym wyposażeniem każdego domu. W tej kategorii znajdują się sztućce, które nie tylko spełniają swoje tradycyjne zadania w ramach codziennych posiłków, ale również zachwycają wyglądem, dzięki czemu na pewno wzbudzą podziw Twoich gości. Zestawy, które tutaj prezentujemy sprawdzą się nie tylko jako ozdoba każdego stołu, ale również są idealnym pomysłem na elegancki prezent na wiele okazji: od pamiatki chrztu świętego do eleganckiego prezentu na ślub, rocznicę wesela, urodziny czy imieniny.  Sztućce platerowane wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a każdy posiłek z ich udziałem sprawi, że zaznasz odrobiny luksusu a potrawy nabiorą jeszcze lepszego smaku.

Sztućce platerowane

   Dużym sukcesem jest fakt, że firma Hefra prosperuje do dnia dzisiejszego upiększając najznamienitsze stoły. Mając za sobą faktycznie wspaniałą tradycję stara się ją najefektywniej kontynuować, co się jej niewątpliwie udaje. Posrebrzane sztućce Hefra to połączenie elegancji, dobrego stylu i użyteczności. Świadczy o tym fakt, że wyroby posrebrzane Hefra znajdują się w  Kancelarii Prymasa Polski oraz Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz w wielu polskich ambasadach. Od wielu pokoleń są także obecne w wielu polskich domach, przechodząc z pokolenia na pokolenia i niezmiennie zachwycają swoją urodą i jakością. Plater w takiej najlepszej wersji, niczym prawie się nie różni wizualnie od znacznie droższych sztućców srebrnych. Warstwa srebra 999 obecna na ich powierzchni sprawi, że spożywanie posiłków będzie także bardziej bezpieczne dzięki właściwościom aseptycznym samego srebra.

 

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl