Srebrne kieliszki

Srebrne kieliszki. Srebro 925

Kieliszki ze srebra próby 925. Kieliszki są  to naczynie służące do picia różnych napojów, szczególnie alkoholowych. Najczęściej kieliszki są stosowane do picia wina. Zazwyczaj surowcem stosowanym do produkcji kieliszków jest szkło, może być z kryształu, ale bywają też kieliszki metalowe. Wśród nich najbardziej prestiżowe i pożądane są kieliszki srebrne. Szlachetny wygląd tego metalu powoduje, że wino lub inne napoje wyglądają doskonale w taki naczyniu, co także wpływa na smak wina. Budowa, wielkość i kształt kieliszków uzależniona jest od rodzaju napojów, które mają być z niego pite. Kieliszki do win składają się z 3 części: czaszy, nóżki, stopki. Kieliszki do wódki często występują bez nóżki i stopki.

Kieliszki ze srebra

Na rynku jest niewiele tego typu wyrobów. Jednak włoska firma jubilerska Zaramella Argenti produkuje szeroką gamę takich wyrobów ze srebra. Polecamy piękne i luksusowe srebrne kieliszki do wina, do wódki, do szampana, a nawet do jajek. Srebro jest  znane od starożytności. Ceniono je jako szlachetny metal i używano jako walutę, a także do wyrobu biżuterii, srebrnych sztućców i naczyń. Ma także właściwości bakteriobójcze. Dlatego picie napojów z takich srebrnych naczyń będzie bardziej bezpieczne. Stół udekorowany srebrną zastawą będzie prezentował się bardzo bogato i luksusowo. Taka prestiżowa uczta pozostanie w naszej pamięci.

Kieliszki srebrne z grawerem

Srebrny kieliszek jak każdy inny wyrób ze srebra 925 można dodatkowo spersonalizować przez wykonanie graweru. Takie srebrne kieliszki z grawerem pozostaną pamiątką wieloletnią.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 32

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.