Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Srebrne sztućce

Srebrne sztućce

Sztućce srebrne  włoskie próby 925 Zaramella Argenti

Zaramella to włoski producent wysokiej klasy sztućców srebrnych Sterling Silver z próbą 0.925, który w swoim asortymencie posiada zarówno srebrne, jak i posrebrzane. Luksusowa zastawa stołowa Zaramella istnieje na rynku już od niemal 70 lat, dzięki czemu ich piękno i elegancja doceniane jest koneserów z całej Europy.

Sztućce srebrne Zaramella Argenti można nabyć również w Polsce, a tym, co je wyróżnia jest z pewnością konkurencyjna cena za gram srebra idąca w parze z doskonałą jakością. Każdy produkt marki Zaramella, który wprowadzany jest na polski rynek zostaje specjalnie oznaczony i zakwalifikowany z uwagi na cechę srebra, nadaną przez Państwowy Urząd Probierczy.

Włoskie sztućce Zaramella Argenti dostępne w naszym sklepie wysyłane są do Państwa w eleganckim, klasycznym opakowaniu. Z uwagi na doskonałą jakość i niezwykłą wytrzymałość produktów możemy mieć pewność, że z powodzeniem posłużą nam przez lata, bez obaw o ich uszkodzenia, zarysowania, czy też zmatowienie.

Srebrne sztućce Sterling Silver 925 to idealny pomysł na prezent na różne okazje – na ślub, na urodziny lub też inne uroczystości, podczas których pragniemy obdarować bliskie nam osoby wyjątkowym prezentem. Stół nakryty pięknym obrusem i elegancką zastawą połączoną ze sztućcami Zaramella sprawi, że każdy posiłek stanie się jeszcze smaczniejszy, a atmosfera panująca podczas wspólnego biesiadowania nabierze jeszcze przyjemniejszego charakteru.

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl