Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

San Marco

San Marco

Sztućce srebrne włoskie San Marco

Włoskie sztućce srebrne San Marco to niekwestionowany luksus na Twoim stole. Subtelne wykończenia, elegancki wygląd, ponadczasowa funkcjonalność i nieprawdopodobna wytrzymałość jest tym, co urzeka i zachwyca w tych wyjątkowych sztućcach. Wykonane zgodnie z tradycyjnymi technikami, oferują doskonałą trwałość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, by móc cieszyć wieloletnią użytecznością.

Sztućce srebrne San Marco Zaramella Argenti wykonane zostały z wysokogatunkowego srebra z próbą 925, które nie tylko zachwyca niezwykłym blaskiem, ale także odpowiada za właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Sztućce San Marco z subtelnym połyskiem charakteryzuje ponadczasowy design, którego elementem najbardziej wyróżniającym się jest minimalistyczny wzorek na zaokrąglonym trzonku każdego z elementów zastawy. Ich piękno świetnie skomponuje się z wystrojem stołu zastawionego na różnego rodzaju uroczystości – rodzinne lub oficjalne.

Sztućce srebrne San Marco firmy Zaramella, które pragniemy Państwu zaproponować dostępne są w dwóch opcjach – jako pełne komplety, które znakomicie sprawdzają się jako prezent, bądź też jako pojedyncze sztuki, które pozwalają na kompletowanie całej zastawy.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl