San Marco

Sztućce srebrne włoskie San Marco

Włoskie sztućce srebrne San Marco to niekwestionowany luksus na Twoim stole. Subtelne wykończenia, elegancki wygląd, ponadczasowa funkcjonalność i nieprawdopodobna wytrzymałość jest tym, co urzeka i zachwyca w tych wyjątkowych sztućcach. Wykonane zgodnie z tradycyjnymi technikami, oferują doskonałą trwałość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, by móc cieszyć wieloletnią użytecznością.

Sztućce srebrne San Marco Zaramella Argenti wykonane zostały z wysokogatunkowego srebra z próbą 925, które nie tylko zachwyca niezwykłym blaskiem, ale także odpowiada za właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Sztućce San Marco z subtelnym połyskiem charakteryzuje ponadczasowy design, którego elementem najbardziej wyróżniającym się jest minimalistyczny wzorek na zaokrąglonym trzonku każdego z elementów zastawy. Ich piękno świetnie skomponuje się z wystrojem stołu zastawionego na różnego rodzaju uroczystości – rodzinne lub oficjalne.

Sztućce srebrne San Marco firmy Zaramella, które pragniemy Państwu zaproponować dostępne są w dwóch opcjach – jako pełne komplety, które znakomicie sprawdzają się jako prezent, bądź też jako pojedyncze sztuki, które pozwalają na kompletowanie całej zastawy.

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.