Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Hefra Cukiernice

Posrebrzane cukiernice Hefra

Hefra to znany producent sztućców i galanterii stołowej ze srebra, posrebrzanych oraz ze stali szlachetnej. Zzostały wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół. Stanowią wręcz idealny dodatek zastawy stołowej w każdy powszedni dzień, jak również na wielkie oficjalne przyjęcia. Te posrebrzane cukiernice to element wnoszący luksus, styl i jakość na każdy stół, o czym możesz przekonać się już dzisiaj przeglądając naszą ofertę. Stanowią także oczywiście perfekcyjny wybór na prezent na wszelkie okazje - szczególnie na wesela czy ślub, będąc doskonała pamiątką i wspomnieniem takiego wydarzenia.

Żaden udekorowany stół nawet z najbardziej luksusowymi sztućcami nie obędzie się bez zastawy środka stołu. Te elementy są wręcz niezbędne dla stworzenia odpowiedniej atmosfery komfortu i jednocześnie wpływają na nasze doznania smakowe. Takim elementem wystroju są na pewno cukiernice. Mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej luksusowe to cukiernice posrebrzane oraz cukiernice srebrne.

Posrebrzane cukiernice

W ofercie posiadamy cukiernice firmy Hefra. Wykonane są z wysokiej jakości stali, a następnie posrebrzane srebrem 999, co oprócz perfekcyjnego, nobliwego i szlachetnego wyglądu poprawia jakość i trwałość spożywanej żywności.

Występują  dwie wersje cukiernic tej firmy:

  • cukiernice posrebrzane Hefra z połyskiem
  • cukiernice posrebrzane i oksydowane Hefra (przyciemniane, są nieco droższe)

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl