Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Rapsodia oksydowana

Rapsodia oksydowana

Sztućce Posrebrzane styl Rapsodia Oksydowane Hefra

Sztućce Rapsodia posrebrzane oksydowane inspirowane są stylem fin de siecle, który rozwinął  w europie pod koniec XIX wieku. Nawiązujące to tego stylu motywy kwiatowe i roślinne są obecne na trzonkach  sztućców Rapsodia w formie rozkwitającego pąka. Charakterystyczne są także dla tego wzornictwa takie elementy jak: asymetryczna falista długa linia, zaokrąglone kształty, swobodny układ kompozycyjny nadające tym przedmiotom wyrafinowany smak i elegancję. Ta wyszukana niebanalna i oryginalna forma sprawia, że takie posrebrzane sztućce doskonale sprawdzą się na wszystkich imprezach nawet na tych oficjalnych czy państwowych ale takze podczas kameralnych domowych przyjęć czy intymnych spotkań. Będą też doskonałym prezentem weselnym czy ślubnym.

Prezentowane w tej kategorii Sztućce Rapsodia oksydowane to wymarzona zastawa stołowa czy posrebrzany komplet obiadowy. Zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę. Warto jednak zauważyć, że niepowtarzalny i elegancki wzór to nie wszystko, co mają do zaoferowania. Dodatkowo proponowane wzory są bardzo wygodne w użytkowaniu, poprzez swój optymalny kształt.

Praktyczne i piękne – te cechy nie zawsze idą w parze, jednak w przypadku tych sztućców tak właśnie jest. Widoczne tutaj zestawy są wytrzymałe, a równocześnie wspaniale się prezentują jako wyjątkowa dekoracja stołu, szczególnie podczas ważnych uroczystości.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl