Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 300 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0 zł

Rapsodia oksydowana

Rapsodia oksydowana

Sztućce Posrebrzane Rapsodia Oksydowane Hefra

Sztućce Rapsodia nawiązują do stylu fin de siecle, który dominował w europie pod koniec XIX wieku. Charakterystyczne dla tej epoki motywy roślinne i kwiatowe znajdują się także na trzonkach tych sztućcy w postaci rozkwitającego pąka. Widoczna jest także typowa dla tego nurtu długa falista linia, zaokrąglone kształty, asymetria i swobodny układ kompozycyjny.

Ta wyszukana secesyjna forma sprawia, że sztućce doskonale sprawdzą się na wszystkich nawet najbardziej wystawnych przyjęciach. Dostępne są sztućce srebrne (próba 0.925), platerowane srebrem 999, 60-150g/, wersja w połysku lub oksydowana.

Prezentowane w tej kategorii Sztućce Rapsodia oksydowane to wymarzona zastawa stołowa. Zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę. Warto jednak zauważyć, że niepowtarzalny i elegancki wzór to nie wszystko, co mają do zaoferowania. Dodatkowo proponowane wzory są bardzo wygodne w użytkowaniu, poprzez swój optymalny kształt.

Praktyczne i piękne – te cechy nie zawsze idą w parze, jednak w przypadku tych sztućców tak właśnie jest. Widoczne tutaj zestawy są wytrzymałe, a równocześnie wspaniale się prezentują jako wyjątkowa dekoracja stołu, szczególnie podczas ważnych uroczystości.


Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

W skrócie