Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Amerykański oksydowany

Amerykański oksydowany

Sztućce posrebrzane wzór Amerykański Oksydowany Hefra

Sztućce wzór Amerykański posrebrzany i oksydowany odwołuję się w swojej asymetrii i prostocie do klasycznego stylu Art Deco. Te posrebrzane sztućce posiadają długie, smukłe, wąskie a przy tym delikatne i asymetrycznie trzonki z wyraźnymi motywami roślinnym w postaci gałązki, dzięki temu nawiązując do stylu Art Deco sa jednocześnie bardzo nowoczesne. Wersja oksydowana sztućców styl amerykański posiada ciemniejszą powierzchnię. To idealne sztućce na codzienne okazje ale także  na wszystkie rodzinne przyjęcia a także na wykwintne spotkania. Taka zastawa stołowa będzie się podobać każdemu. Nic nie straci na atrakcyjności ani na swojej jakości  przez długi okres czasu.

Sztućce styl Amerykański wersja oksydowana to nie tylko komplety obiadowe Hefra, zestawy deserowe, to także bogactwo dodatkowych elementów które będą idealnie prezentowały się w Twojej jadalni. Sztućce te idealnie także nadają się na prezent, ze względu na swoją jakość i kunszt wykonania. Ilość  dodatkowych elementów w tym wzorze  zaspokoi wymagania wszystkich klientów.

Mają doskonały i optymalny kształt, dzięki czemu wszystkie posiłki staną się bardziej smakowite i wykwintne. Powłoka srebrna próby 999 zagwarantuje także, że jedzenie będzie zdrowsze i bardziej bezpieczne dla wszystkich

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl