Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Spagnolo

Spagnolo

Sztućce srebrne włoskie Spagnolo

Srebrne sztućce Spagnolo Zaramella Argenti to kolekcja eleganckiej, ciekawie zaprojektowanej zastawy stołowej, która wybierana jest z uwagi na doskonałą jakość wykonania, jak również dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Kierując się dbałością o wytrzymałość i solidność oferowanych produktów, sztućce Spagnolo tworzone są w oparciu o tradycyjne techniki, wykorzystując w tym celu najlepszej jakości materiały.

Spagnolo firmy Zaramella to wyjątkowa kolekcja sztućców, których wygląd zachwyci każdego. Długie, smukłe trzonki z delikatnym zaokrągleniem znakomicie współgrają z subtelnym kształtem sztućców, co w połączeniu tworzy nam niezwykły efekt wizualny.

Zachwycające wspaniałym projektem włoskie sztućce Spagnolo ze srebra 925 maja tę zaletę, że dzięki swej uniwersalności, świetnie wypadają zarówno w otoczeniu klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej zastawy stołowej. Prostota i niebywała elegancja sprawiają, że nadają się one na wyjątkowe uroczystości, rodzinne przyjęcia oraz inne specjalne okazje.

To wyroby o walorach luksusowych, stanowiące znakomity przykład udanego połączenia funkcji praktycznych z dekoracyjnymi. Będą one służyć przez długie lata, wielu pokoleniom. W naszej ofercie znaleźć można sztućce Spagnolo sprzedawane jako pojedyncze sztuki, jak również pełne komplety, które doskonale sprawdzą się jako wyjątkowy prezent dla najbliższych.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl