Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Regina Anna

Regina Anna

Sztućce srebrne włoskie Regina Anna

Niebywała wytrzymałość, elegancja i misterne zdobienia – oto główne atuty wyjątkowych sztućców włoskich Regina Anna, wykonanych z wysokiej jakości srebra z próbą 925. Srebro to jest bardzo trwałe i wytrzymałe, nie ulega zmatowieniu, a także wyróżniają je właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Włoskie sztućce Regina Anna Zaramella Argenti charakteryzuje niepowtarzalny design w postaci subtelnego wzoru na trzonkach i delikatnych zaokrągleń. Swym atrakcyjnym wyglądem znakomicie podkreślą wystrój stołu zastawionego do codziennego spożywania posiłków, jak również na specjalne okazje – chrzciny, komunie lub urodziny.

Sztućce srebrne Regina Anna firmy Zaramella staną się wyjątkowym pomysłem na prezent dla najbliższych na różnego rodzaju okazje – urodziny, ślub lub rocznicę ślubu. Każdy, kto zachwyci się ich wyglądem, doceni także najwyższą jakość wykonania i wieloletnią trwałość, dzięki czemu pozostaną one w nienaruszonym stanie przez bardzo długi czas.

Oferowane przez nas sztućce włoskie Regina Anna dostępne są w postaci pełnych kompletów, zamkniętych w eleganckim opakowaniu, jak również jako pojedyncze sztuki, co dodatkowo podwyższa ich walory użytkowe.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl