Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Cardinale

Cardinale

Sztućce srebrne włoskie Cardinale

Sztućce srebrne Cardinale firmy Zaramella Argenti to jedyna w swoim rodzaju okazja, by móc cieszyć się luksusem i elegancją na swoim stole. Ich niezaprzeczalnym atutem jest najwyższa jakość i precyzja wykonania połączona z zastosowaniem tradycyjnych, ponadczasowych technik, które sprawiają, że każdy z elementów wydaje się być unikatowym i niepowtarzalnym.

Cardinale to wyjątkowa kolekcja sztućców srebrnych, które zachwycają subtelnym wzornictwem – delikatnymi zaokrągleniami doskonałymi, smukłymi trzonkami. Ze względu na niezwykle bogaty wygląd, sztućce Cardinale doskonale podkreślą aranżację stołu podczas różnego rodzaju imprez rodzinnych, jak również innych ważnych uroczystości.

Sztućce Cardinale Zaramella ze srebra 925 zachwycą nie tylko nieprawdopodobnym pięknem, ale także wielką funkcjonalnością. Cardinale sztućce, które znajdą Państwo w tej kategorii posiadają obie cechy i łączą je w jedną doskonałą całość. W naszej ofercie znaleźć można zarówno pojedyncze sztuki wybranych sztućców, jak również pełne zestawy, które staną się także doskonałym pomysłem na prezent.

Warto zauważyć, że zakup tego elementu zastawy stołowej to nie tylko dobrobyt dnia dzisiejszego, ale cenny nabytek na lata. To coś, co można przekazywać z pokolenia na pokolenia mając pewność, że nie zniszczeje. Te sztućce to dobry wybór.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl