Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 300 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Amerykański

Amerykański

Sztućce posrebrzane wzór Amerykański Hefra

Wzór Amerykański nawiązuje swoją prostotą i asymetrią do stylu Art Deco. Te posrebrzane sztućce mają wydłużone delikatne, smukłe, wąskie asymetrycznie trzonki z widocznym motywem gałązki, zakończone dośc ostrymi końcówkami co im nadaje nowoczesny ale też bardzo subtelny charakter. Wersja w połysku z gładką lustrzną powierzchnią. To idealne sztućce na wszelkie uroczystości rodzinne, a także na wykwintne przyjęcia. Zastawa stołowa z takimi sztućcami zauroczy każdego.Nie straci na jakości ani na swoim wyglądzie przez pokolenia. Dostępne są sztućce srebrne (próba 0.925), oraz posrebrzane srebrem 999.

Sztućce styl Amerykański to jedyne w swoim rodzaju posrebrzane elementy zastawy, które będą idealnie prezentowały się w Twojej jadalni. Sztućce te również nadają się na prezent, ze względu na swój styl i kunszt wykonania. Bogactwo dodatków spełni wymagania nawet najbardziej wymahających klientów.

Wyróżniają unikatowym wzorem, który nadaje im charakteru, a każdy dzięki temu może czuć się niczym na królewskim dworze. Mają optymalny kształt, dzięki czemu rodzinne posiłki staną się jeszcze przyjemniejsze. Te wszystkie zalety posiadają sztućce, które można znaleźć w tej kategorii. Jednocześnie powłoka srebrna zagwarantuje, że jedzenie bedzie zdrowsze i bardziej bezpieczne.

 

 

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

W skrócie