Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Amerykański

Amerykański

Sztućce posrebrzane styl Amerykański Hefra

Wzór Amerykański nawiązuje swoją prostotą i asymetrią do stylu Art Deco. Te posrebrzane sztućce mają wydłużone delikatne, smukłe, wąskie asymetrycznie trzonki z widocznym motywem gałązki, zakończone dośc ostrymi końcówkami co im nadaje nowoczesny ale też bardzo subtelny charakter. Wersja w połysku z gładką lustrzną powierzchnią. To idealne sztućce na wszelkie uroczystości rodzinne, a także na wykwintne przyjęcia. Zastawa stołowa z takimi sztućcami zauroczy każdego.Nie straci na jakości ani na swoim wyglądzie przez pokolenia. Dostępne są sztućce srebrne (próba 0.925), oraz sztućce posrebrzane srebrem 999.

Sztućce platerowane wzór amerykański Hefra

Platerowane sztućce styl Amerykański to jedyne w swoim rodzaju posrebrzane elementy zastawy, które będą idealnie prezentowały się w Twojej jadalni. Sztućce te również nadają się na prezent, ze względu na swój styl i kunszt wykonania. Bogactwo dodatków spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyróżniają unikatowym wzorem, który nadaje im charakteru, a każdy dzięki temu może czuć się niczym na królewskim dworze. Mają optymalny kształt, dzięki czemu rodzinne posiłki staną się jeszcze przyjemniejsze. Te wszystkie zalety posiadają sztućce, które można znaleźć w tej kategorii. Jednocześnie powłoka srebrna zagwarantuje, że jedzenie będzie zdrowsze i bardziej bezpieczne.

 

 

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl