Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 300 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0 zł

Sztućce srebrne

Srebrne sztućce dla dziecka

Sakrament Chrztu Świętego, Urodziny dziecka to niesamowicie ważne wydarzenia w życiu całej rodziny. Dobrze jest obdarować dziecko z tej okazji szczególnym upominkiem, który będzie się wyróżniał. Będzie jednocześnie pamiątką na całe życie, przypominając obdarowanemu także w dalekiej przyszłości o osobie, która podarowała nam ten srebrny upominek.  Taka miłość się nie kończy,  a dzięki temu, że te przedmioty cechują się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów możemy mieć pewność, że również będą służyć jako wyjątkowa pamięta na wiele lat. Można wybierać spośród wielu różnych wzorów sztućców, dzięki czemu upominek zyskuje unikatowy charakter.

Można ich także używać do spożywania posiłków. Przygotowaliśmy naszą kategorię ze sztućcami ze standardowymi wymiarami przeznaczonymi dla małych i starszych dzieci. Tego rodzaju sztućce srebrne przekazane dziecku przydadzą się także oczywiście życiu codziennym.

Tego rodzaju srebrny prezent na chrzest, urodziny ma jeszcze dodatkowy pozytywny aspekt. Srebro 925 ma szeroko znane i coceniane od stuleci niesamowite właściwości antybakteryjne i antygrzybicze. Używanie sztućcy srebrnych na co dzień zabezpieczy dodatkowo nasze dzieci przed możliwą infekcją. Nasz szeroka oferta obejmuje sztućce dla dzieci,wykonane z najlepszej jakości materiałów. Idealna propozycja dla osób lubiących nietypowe, lecz eleganckie i luksusowe rozwiązania.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

W skrócie