Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Sztućce srebrne

Srebrne sztućce dla dziecka

Sakrament Chrztu Świętego, Roczek, Urodziny dziecka to niesamowicie ważne wydarzenia w życiu całej rodziny. Dobrze jest obdarować dziecko z tej okazji szczególnym prezentem, który będzie się wyróżniał. Będzie jednocześnie pamiątką na całe życie, przypominając obdarowanemu także w dalekiej przyszłości o osobie, która podarowała nam ten srebrny upominek. Taka miłość się nie kończy, a dzięki temu, że te przedmioty cechują się wysoką jakością wykonania z najlepszych materiałów możemy mieć pewność, że również będą służyć jako wyjątkowa pamiętka na wiele lat. Można wybierać spośród wielu różnych wzorów sztućców, dodać unikatowy grawer z unikatową dedykacją dla chłopca lub dziewczynki, dzięki czemu taki srebrny upominek zyskuje niepowtarzalny i trwały charakter.

Sztućce ze srebra 925

Można ich także używać do spożywania wszelkich posiłków. To normalne pełnowymiarowe sztućce dla dzieci nadające się bezproblemowo do codziennje konsumpcji. Przygotowaliśmy naszą kategorię ze sztućcami ze standardowymi wymiarami przeznaczonymi zarówno dla małych jak i starszych dzieci. Tego rodzaju sztućce srebrne przekazane dziecku przydadzą się także oczywiście życiu codziennym.

Prezent na chrzciny srebro 925

Tego rodzaju srebrny prezent na chrzest, urodziny, roczek ma jeszcze jeden dodatkowy ale bardzo ważny pozytywny aspekt. Srebro próby 925 ma znane i cenione od wielu lat a wręcz nawet tysiącleci posiada niesamowite i do końca niewyjasnione właściwości zdrowotne antybakteryjne i antygrzybicze. Używanie sztućcy srebrnych na co dzień zabezpieczy dodatkowo nasze dzieci przed możliwą infekcją. Nasza szeroka oferta obejmuje sztućce dla dzieci, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Idealna propozycja dla osób lubiących nietypowe, lecz eleganckie i luksusowe rozwiązania oraz wysokiej jakości prezenty.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl