Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Carmen oksydowane

Carmen oksydowane

Sztućce Posrebrzane styl Carmen Hefra

Carmen to Hiszpańska wizja rodem z opery Bizeta. Barokowa odmiana złączona z naturalistycznie grawerowanymi gałązkami oraz roślinami - to wszystko można odnaleźć w sztućcach Carmen. Ich trzonki posiadają forme nieznacznie rozszerzającej się listewki udekorowanej rzadkim motywem roślinnym.

Perfekcyjnie komponują się z kolorową galanterią stołową. Doskonałe na eleganckie uroczystości wydawane na świeżym powietrzu.

sztućce Carmen posrebrzane i oksydowane sztućce to szeroki wybór bardzo eleganckich, stylowych przedmiotów, które idealnie nadają się na gustowny prezent. Są to sztućce wysokiej jakości, zaprojektowane ze smakiem, cieszące oko niebywałą estetyką. Ze względu na nowoczesną technologię produkcji, są to akcesoria wytrzymałe i solidne, zawsze nienagannie się prezentujące.

Przepiękny, srebrny kolor oraz klasyczne wzornictwo zachwycają dekoracyjnym urokiem. W tej kategorii znajdują się zestawy oraz pojedyncze posrebrzane sztućce. Są cudownie zdobione, ponadczasowe, stanowią cudowną dekorację stołu.

Idealnie nadają się na większe uroczystości, o szczególnym charakterze. Są jednocześnie piękne oraz praktyczne. Będą służyć przez długie lata.

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl