Francuski srebrny

Srebrne szućce wzór Francuski Hefra

Wzór Francuski sztućców srebrnych Hefra naśladujący dziewiętnastowieczne przedmioty w stylu Ludwika Filipa, a także psztućce srebrne Frageta z początków XX wieku to potwierdzenie, że francuski wdzięk i wyczucie stylu zdobyły uznanie również w sztuce użytkowej. Sztućce te posiadają trzonki o powabnym fasonie ozdobione wkomponowaną w zwieńczenie palmetą. Można je serwować na wyjątkowe okazje i skromniejsze uroczystości.

Czy srebrne sztućce mogą być dobrym pomysłem na prezent?

Srebrne Sztućce wzór Francuski to elegancja w wielkim stylu. Ale dodakowo sztućce srebrne są zdrowszym wyborem podczas spozywania posiłków. Mogą one pomóc zmniejszyć rozwój bakterii i innych patogenów na naczyniach, przyczyniając się do bezpieczniejszego środowiska spożywania posiłków. Wzbogacą każdą zastawę stołową. Sztućce  styl francuski. Sztućce srebrne są znane ze swojej trwałości. Przy odpowiedniej konserwacji, srebrne wyroby mogą przetrwać pokolenia, stając się cennym dziedzictwem przekazywanym przez rodziny. 

Czy  srebrne sztućće są i będą coś warte ? - wartość inwestycyjna

Takie sztućce ze srebra 925 obiadowe są inwestycją na lata, a ich francuski szyk sprawia, że nie można od nich oderwać wzroku. Poza praktycznym i estetycznym urokiem, sztućce srebrne mogą również być inwestycją. Wartość srebra może wzrosnąć z biegiem czasu, a antyczne lub specjalnie wykonane zestawy sztućców srebrnych mogą stać się bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów.Można tutaj znaleźć sztućce dostępne w zestawach i w pojedynczych egzemplarzach. Warto zwrócić uwagę na to, że zostały wykonane przy użyciu sprawdzonych, najlepszych i tradycyjnych technik.

 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 23

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.