Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Francuski srebrny

Srebrne szućce wzór Francuski Hefra

Wzór Francuski sztućców srebrnych Hefra naśladujący dziewiętnastowieczne przedmioty w stylu Ludwika Filipa, a także psztućce srebrne Frageta z początków XX wieku to potwierdzenie, że francuski wdzięk i wyczucie stylu zdobyły uznanie również w sztuce użytkowej. Sztućce te posiadają trzonki o powabnym fasonie ozdobione wkomponowaną w zwieńczenie palmetą. Można je serwować na wyjątkowe okazje i skromniejsze uroczystości.

Srebrne Sztućce styl Francuski to elegancja w wielkim stylu. Wzbogacą każdą zastawę stołową. Sztućce  styl francuski Takie sztućce ze srebra 925 są inwestycją na lata, a ich francuski szyk sprawia, że nie można od nich oderwać wzroku. Można tutaj znaleźć sztućce dostępne w zestawach i w pojedynczych egzemplarzach. Warto zwrócić uwagę na to, że zostały wykonane przy użyciu sprawdzonych, najlepszych i tradycyjnych technik.

Sztućce srebrne są fenomenalne, bo charakteryzuje je najwyższa jakość i ponadczasowy wygląd, o czym przekonasz się przeglądając naszą ofertę. Walory użytkowe tych sztućców mają jednocześnie właściwości przeciwbakteryjne i anty grzybicze co jest oczywiście dodatkowym plusem takich platerowanych wyrobów.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl