Prezent na chrzest 925

Pamiątka i Prezent na Chrzest

Srebrne sztućce dla dziecka z graweremj,  srebrna grzechotka, srebrna łyżeczka na chrzest bocian ? Jeśli chodzi o to jakie prezenty to trudno je wybrać z okazji chrzcin dziecka,  możliwości są ogromne a wybór bardzo trudny. Należy jednak pamiętać, by prezent na chrzciny zostały wyselekcjonowane w ten sposób, by mogły cieszyć obdarowane dziecko nawet po wielu latach od tego wydarzenia.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy w swojej ofercie propozycję obejmującą różne wyroby srebrne z państwową cechą probierczą 925 ( próba srebra), które mogą się sprawdzić jako upominek z okazji takiej uroczystości, a równocześnie zachwycają kunsztem wykonania z niezwykle trwałych materiałów. Smoczki, łyżeczki, grzechotki, kubki, sztućce ze srebra to pamiątka dla dziecka, zarówno chłopca i dziewczynki, która może przechodzić z pokolenia na pokolenie, dlatego warto ją nabyć a może nawet w nią zainwestować jako, że srebro jest materiałem szlachetnym, który zawsze będzie miał stosowną wartość materialną a na pewno zawsze sentymentalną. To niezapomniany upominek, prezent na chrzest nie tylko od babci, dziadków ojca czy matki chrzestnej ale tez od wszystkich innych gości na imprezie z okazji chrztu czy roczku dziecka. Taki wyrób łatwo spersonalizować - w postaci graweru z określeniem daty i godziny urodzin, wagi dziecka czy jakieś tekstowej dedykacji.

Srebrna grzechotka, to wspaniały prezent dla dziecka, zarówno na urodziny jak też z pamiątka z okazji chrztu. Wykona jest z najwyższej próby srebra 0.925. Grzechotka swym dźwiękiem pobudzi dziecko do zabawy, ale także dostarczy maluszkowi prozdrowotnych jonów srebra, które to posiadają właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. Naszą srebrną grzechotkę można również wygrawerować i wówczas nikt już nigdy nie zapomni, kto i z jakiej okazji grzechotkę podarował dziecku. Grzechotka pozostanie przy obdarowanym dziecku do końca życia i będzie stanowiła sentymentalną pamiątkę z lat dzieciństwa i chrztu świętego.

Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu na urodziny lub chrzest, to nasza srebrna grzechotka może będzie właśnie tym prezentem. Wykonana jest w całości z najwyższej próby srebra 0.925 przez włoskich srebrników z firmy Zaramella Argenti specjalizującej się w produkcji pamiątek ze srebra. Wielkość i waga srebrnej grzechotki dopasowana jest tak, że bez trudu uniesie ją dziecięca rączka. Dzwięk srebrnej grzechotki rozbawi maluszka dając wszystkim wiele radości. Na naszych grzechotkach ze srebra 925 wykonujemy też grawer i wówczas taka grzechotka będzie pamiątka na całe życie - "pamiątką z lat dzieciństwa ". Grzechotka opakowana jest w gustowny, biały kartonik  z małym logo firmy Zaramella.Grzechotka srebrna próby 0.925, import Włochy. Niewielkich rozmiarów grzechotka nadaje się na upominek dla naszych milusińskich. Można wręczyć ją na wiele okazji. Nadaje się na urodzenie dziecka jak i na wielką uroczystość jaką jest chrzest dziecka. Wyrób jest niewielkich rozmiarów, występuje w prostej formie, jak i bardziej ozdobnej. Dla bardziej wymagających klientów wykonujemy grawer według upodobań. Grawerujemy podstawowe dane - imię dziecka, datę urodzenia lub chrztu , wagę urodzeniową, wzrost oraz godzinę narodzin oraz dodatkowo spersonalizowaną, indywidualną inskrypcję. Do każdego wyrobu dołączone jest ładne oryginalne białe opakowanie. Ten przepiękny, wspaniały srebrny wyrób będzie przywoływał dobre wspomniena naszego dzieciństwa.

 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 193

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.