Rapsodia srebrne

Sztućce Srebrne Rapsodia Hefra

Sztućce Hefra Srebrne Rapsodia próba 925 inspirowane są do nurtem fin de siecle, który był obecny w europie pod koniec XIX wieku. Reprezentatywne dla tej epoki motywy roślinne i kwiatowe są także obecne na rękojeści tych sztućców pod postacią   pąka, który rozkwita. Obecna  jest również charakterystyczna dla tego stylu - długa falista linia, okrągłe kształty, asymetryczność i swobodny układ kompozycyjny. Ta znamienita secesyjna forma powoduje, że te polskie sztućce ze srebra 925 doskonale sprawdzą się na wszelkich nawet najbardziej ekskluzywnych imprezach oraz przyjęciach i oczywiście podczas wszystkich rodzinnych uroczystości takie jak wesela, chrzciny, urodziny czy wszelkie rocznice.

Dlaczego wybrać srebrne sztućce wzór Rapsodia ?

To także doskonały prezent na wszelkie okazje - czy to oficjalne czy rodzinne. Są też świetnym prezentem dla dzieci. Nie tylko dlatego, że są doskonałej jakości oraz będą slużyć nam przez lata i wręcz pokolenia, że mogą być pamiątką jakiś ważnych momentów naszego zycia z odpowiednim grawerem ale dlatego, że posiłki spożywane przy użyciu srebrnych sztućcy są zdrowsze i bezpieczniejsze. Z tego powodu już od starożyności używano srebrnych sztućcy, naczyń, pucharów, przechowywano w takich wyrobach żywność, żeby zachowała swieżość. Srebro dzięki swoim niezwykłym właściwościom jest stosowane jako środek zabezpieczajacy przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Trwałość i długowieczność sztućce ze srebra

Sztućce srebrne są znane ze swojej trwałości. Przy odpowiedniej konserwacji, srebrne utensylia mogą przetrwać pokolenia, stając się cennym dziedzictwem przekazywanym przez rodziny. Ta długowieczność może również uczynić sztućce srebrne bardziej zrównoważoną opcją w porównaniu z jednorazowymi lub materiałami niższej jakości.

Nasza oferta wyrobów srebrnych Rapsodia

W naszej ofercie obecne są zestawy srebrnych sztućców styl rapsodia - na przykład komplety obiadowe Hefra na 6 osób czy zestaw ze srebra rapsodia dla 1 osoby, zestawy deserowe oraz nawet pojedyńcze sztućce srebrne na sztuki. Powyższe wyroby srebrne posiadają oznaczenia Urzędu Probierczego potwierdzające próbę 925.Zapraszamy do zakupów

Czy srebrne sztućce są zdrowe?

Srebrne sztućce są uważane za zdrowe z kilku powodów, głównie dzięki naturalnym właściwościom antybakteryjnym i antyseptycznym srebra. Oto kilka kluczowych punktów dotyczących zdrowotnych aspektów używania srebrnych sztućców: Właściwości antybakteryjne: Srebro jest znane z jego zdolności do zwalczania bakterii i innych mikroorganizmów. Używanie srebrnych sztućców może pomóc zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się patogenów poprzez kontakt z żywnością. Bezpieczeństwo chemiczne: Srebro jest chemicznie stabilne i nie reaguje z większością pokarmów, co oznacza, że nie wprowadza do jedzenia szkodliwych substancji. W przeciwieństwie do niektórych metalowych sztućców, które mogą uwalniać do żywności niebezpieczne metale ciężkie, srebro jest bezpieczniejszym wyborem.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 24

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.