Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Angielski

Angielski

Sztućce Posrebrzane styl Angielski hefra

Posrebrzane sztućce wzór Angielski to przepiękne wyroby, które będą cudowną ozdobą Twojej zastawy stołowej, ale również sprawdzą się jako inwestycja na lata oraz doskonały prezent na wszelkie okazje. Sztućce, które są posrebrzane i wykonane z najlepszej klasy materiałów to idealna propozycja dla każdego, kto potrafi docenić kunszt wyposażenia domu. Niepowtarzalny kształt sztućców w stylu angielskim sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie.

Oto wzory w lśniącym, srebrnym kolorze, które cieszą oko i wygodnie leżą w każdej dłoni. Natchnione wyrobami ze srebra pochodzącymi się z Anglii. Posiadają w sobie prostota zdobień roślinnych w kształcie delikatnej kwitnącej oraz pnącej się róży oraz brytyjskie poczucie klasycznej harmonii w sztuce. Wysmukłe trzonki, skończone łagodnym odlewem, zdobione są gałązką z różnym pękiem kwiatowym. Sztućce angielskie posrebrzane są perfekcyjne na kameralne obiady, a także na popołudniową herbatę. Jednocześnie oczywiście sprawdzą się także podczas wielkich imprez. Chcesz wiedzieć, czy będą odpowienie dla Ciebie  w Twojej jadalni? Teraz masz okazję!. Sprawdź a na pewno nie zawiedziesz się. 

Platerowane sztućce styl angielski

Bedą cieszyć swoim wyglądem i jakością przez wiele pokoleń. Srebrna powłoka nie tylko wpływa na doskonała jakość ale ma także właściwości przeciwbakteryjne i anygrzybicze co sprawi, że twój posiłek bedzie jeszcze smaczniejszy.

 

 

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl