Srebrne wiaderka

Srebrne wiaderko na lód i do szampana

Srebrne wiaderko na lód to nie tylko synonim luksusu. Jak wiadomo od tysiącleci ten szlachetny kruszec posiada także istotne właściwości prozdrowotne. Nie na darmo w przeszłości używano srebrnych naczyń do magazynowania pokarmu i napojów. Z kolei srebrne monety przedłużały świeżość wody pitnej na statkach. Srebro jest więc nie tylko piękne, ale także i pożyteczne.
Najczęściej spotykane w produkcji jest srebro próby 925, czyli stop metalu o zawartości 92,5 % czystego kruszcu. Wykonane z niego wiaderka do szampana i na lod posiadają własności antyseptyczne i antygrzybiczne. Srebro jest też nadal wykorzystywane w wielu filtrach wody czy  powietrza. Zaleca się również, aby małe dzieci karmić za pomocą srebrnej łyżeczki, co może zabezpieczyć dzieci przed infekcją.


Luksusową dekoracją każdego domu staną się takie srebrne wiaderka na lód. Serwowane na nich lód dłużej zachowa apetyczną świeżość. Wiaderko srebrne do szampana pozwoli utrzymać jego optymalną temperaturę przez długi czas. Jest to szczególnie istotne, jeśli organizuje się wiele uroczystości dla rodziny i przyjaciół. Dodajmy też, że takie wiaderka ze srebra prezentują się po prostu pięknie i szlachetnie. Wypolerowane srebro świetnie błyszczy i odbija światło.


Aktualnie w sklepach posiadamy możliwość wybrać pośród wielu srebrnych wiaderek do lodu czy szampana. Jeśli interesuje nas minimalizm, mamy możliwość wybrać proste takie wyroby srebrne bez jakichkolwiek ozdób. O ile jednak zależy nam na szczypcie luksusu, zdecydujmy się na wiadra srebrne grawerowane, stylizowane na starocie. Ich kształty są najczęściej w większym stopniu finezyjne, bogate, ozdobione wieloma motywami roślinnymi lczy starożytnymi. Dzięki nim będziemy mieli możliwość przenieść się w czasie w trakcie obiadu czy kolacji i poczuć się jak przedstawiciele prawdziwej arystokracji.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.