Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Aleksandra oksydowane

Aleksandra oksydowane

Sztućce Posrebrzane styl Aleksandra oksydowane Hefra

Sztućce Aleksandra posrebrzane i oksydowane sztućce to propozycja, która wyróżnia się na tle innych, ze względu na swój wygląd, jakośc ale nie tylko. Sztućce te są najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, według najlepszej sprawdzonej od wielu lat metody, a to sprawia, że zachwycają kunsztem i precyzja wykonania. Są posrebrzane, a następnie oksydowane dzięki temu zyskują bardzo elegancki kolor i wygląd a ponad to stają się niezastąpionym elementem podczas wszelakich uroczystości, przyjęć prywatnych czy służbowych oraz wszelkich innych okazji.

Natura samostnie komponuje najpiękniejsze wzory. Styl Aleksandra oksydowany zdobią subtelne ornamenty z motywami roslinnymi i kwiatowymi. Te  posrebrzane sztućce posiadają lancetowate wysmukłe trzonki, który nawiązują do klasycznych wzorów. Subtelne a zarazem bardzo tradycyjne, odpowiednie na różnego typu rodzinne imprezy. Bedą cieszyć zawsze perfekcyjnym wyglądem i bardzo dobrą jakością nawet przez wiele pokoleń.

Są one eleganckim, stylowym i gustownym dopełnieniem każdej zastawy stołowej, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalnym elementem, ale i idealną dekoracją stołu. Jeśli szukasz pomysłu na prezent wiedz, że nie pomylisz się stawiając na wzory z tej kategorii.

W naszym sklepie internetowym i jubilerskim oferujemy sztućce posrebrzane Hefra już od prawie 30 lat.  Prezentowane sztućce aleksandra - wersja posrebrzana i oksydowana są w zestawach np. komlety obiadowe Hefra czy komplety deserowe bądź w pojedynczych egzemplarzach a nawet na sztuki. Są one gwarancję tego, że każdy posiłek stanie się jeszcze przyjemniejszy oraz zdrowszy ze względu na właściwości zdrowotne srebra.


 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl