Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 300 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Aleksandra oksydowane

Aleksandra oksydowane

Sztućce Posrebrzane Aleksandra oksydowane Hefra

Sztućce Aleksandra posrebrzane i oksydowane sztućce to propozycja, która wyróżnia się na tle innych, ze względu na swój wygląd, jakośc ale nie tylko. Sztućce te są najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, według najlepszej sprawdzonej od wileu lat metody, a to sprawia, że zachwycają kunsztem i precyzja wykonania. Są posrebrzane, a następnie oksydowane dzięki temu zyskują bardzo elegancki kolor i wygląd a ponad to stają się niezastąpionym elementem podczas wszelakich uroczystości, przyjęć prywatnych czy służbowych oraz wszelkich innych okazji.

Natura samostnie komponuje najpiękniejsze wzory. Styl Aleksandra oksydowany zdobią subtelne ornamenty z motywami roslinnymi i kwiatowymi. Te  posrebrzane sztućce posiadają lancetowate wysmukłe trzonki, który nawiązują do klasycznych wzorów. Subtelne a zarazem bardzo tradycyjne, odpowiednie na różnego typu rodzinne imprezy. Bedą cieszyć zawsze perfekcyjnym wyglądem i bardzo dobrą jakością nawet przez wiele pokoleń.

Są one eleganckim, stylowym i gustownym dopełnieniem każdej zastawy stołowej, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalnym elementem, ale i idealną dekoracją stołu. Jeśli szukasz pomysłu na prezent wiedz, że nie pomylisz się stawiając na wzory z tej kategorii.

W naszym sklepie internetowym i jubilerskim oferujemy sztućce posrebrzane Hefra już od prawie 30 lat.  Prezentowane sztućce aleksandra - wersja posrebrzana i oksydowana są w zestawach np. komlety obiadowe Hefra czy komplety deserowe bądź w pojedynczych egzemplarzach a nawet na sztuki. Są one gwarancję tego, że każdy posiłek stanie się jeszcze przyjemniejszy oraz zdrowszy ze względu na właściwości zdrowotne srebra.


 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

W skrócie