Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Srebrne dodatki

Srebrna zastawa na stół i do domu

Zastawa stołowa wykonana ze srebra to nie tylko oznaka bogactwa. Jak się okazuje ten wyjątkowy kruszec ma także wartościowe właściwości prozdrowotne. Nie bez kozery w dawnych czasach ludzie używali srebrnych pojemników do przechowywania żywności. Natomiast srebrne dukaty przedłużały zdatność wody pitnej na okrętach. Srebro jest więc nie tylko ładne, ale również i praktyczne.

Srebro 925


Najczęściej używane wtego typu wyrobach jest srebro 925, a więc stop, który zawiera 92,5% czystego metalu szlachetnego. Zrobione z niego elementy zastawy srebrnej mają właściwości odkażające oraz przeciwgrzybicze, w jamie ustnej, w wyniku działania śliny wydzielają srebro koloidalne, które funkcjonuje jak naturalny antybiotyk. Srebro jest też wciąż używane w filtrach wody na pokładach samolotów czy w filtrach powietrza. Zaleca się również, aby niemowlęta karmić przy użyciu srebrnej łyżeczki, co może pomóc wzmocnić ich odporność.

Zastawa srebrna w Twoim domu


Piękną ozdobą każdego domu są wszystkie srebrne dodatki takie jak srebrne maselniczki, solniczki, sosjerki, podstawki, zestawy do przypraw czy szczypce ze srebra. Zaznaczmy też, że wyglądają one po prostu fenomenalnie w komplecie z innymi paterami  a srebrne pierścienie do serwetek będą uzupełniać doskonale srebrne sztućce. Wypolerowane, głądkie srebro wspaniale się błyszczy i odbija promienie słoneczne wprowadzając nastrój zbytku i luksusu. Srebrna tacka do listów czy nóż ze srebra do papieru ozdobi nasze biurko lub komodę.

Zaramella Argenti


Współcześnie  na rynku możemy wybierać wśród licznych wzorów naczyń srebrnych. Jeżeli pociąga nas minimalizm, możemy zdecydować się na proste, kwadratowe lub prostokątne wyroby ze srebra bez żadnych dekoracji. Jeśli jednak zależy nam na odrobinie przepychu, wybierzmy naczynia grawerowane, stylizowane na antyki. Ich formy są przeważnie bardziej fikuśne,  zdobione motywami kwiatowymi lub ornamentami często antycznymi. Za ich pomocą będziemy mogli cofnąć się w czasie w trakcie obiadu i poczuć się jak prawdziwa dawna arystokracja.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl