Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 300 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Północny

Północny

Sztućce Posrebrzane wzór Północny Hefra

Subtelne, lecz śmiałe w formie. Proste na pierwszy rzut oka, delikatne lecz dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Smukła linia, dokładnie zarysowane wykończenia, brak ozdobników, perfekcyjnie wyważone proporcje - to wszystko powoduje, iż te sztućce idealnie będą pasować na nowoczesnym, jak również klasycznie ozdobionym stole.

Zachwycające chłodną, subtelną elegancją Sztućce wzór Północny to wspaniały pomysł na luksusowy, gustowny prezent. Są to akcesoria wysokiej jakości, które w doskonałym stanie przetrwają przez długie lata, służąc kolejnym pokoleniom, warto więc w nie zainwestować chociażby kupując je w naszym sklepie jubilerskim czy internetowym.

Tym bardziej, że mają bardzo stonowane wzornictwo, idealnie pasujące zarówno do tradycyjnej zastawy stołowej, jak i do bardzo nowoczesnej, wręcz minimalistycznej.

Wśród proponowanych wyrobów są gotowe komplety jak sztućce obiadowe czy deserowe Hefra, jak i pojedyncze sztućce, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Sztućce posrebrzane srebrem próby 999, zapewnią oprócz nobliwego oraz jednocześnie szlachetnego wyglądu także dzialanie prozdrowotne ze wzlędu na antybakteryjne i antygrzybicze właściwości tego metalu.

 

Siatka  Lista 

Siatka  Lista 

W skrócie