Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Ottagonale

Ottagonale

Sztućce srebrne włoskie Ottagionale

Włoskie sztućce Ottagionale Zaramella Argenti, wykonane w pełni z wysokogatunkowego srebra z próbą 925 to idealna propozycja dla każdego miłośnika klasy i elegancji, który pragnie pozwolić sobie na chwilę luksusu podczas spożywania posiłków. Sztućce powstały w efekcie skrupulatnych prac, do których wykorzystano tradycyjne techniki wykonawcze.

Srebro stosowane w sztućcach Ottagionale charakteryzują właściwości zdrowotne, w tym przede wszystkim odkażające, antybakteryjne i antygrzybiczne. Co więcej, jest ono niezwykle trwałe i wytrzymałe, poza tym zachwyca nienaganną prezencją i cudownym blaskiem.

Niezaprzeczalnym atutem sztućców srebrnych Ottagionale jest subtelne, dyskretne wzornictwo, które sprawdza się w niemal każdej sytuacji. Sztućce staną się eleganckim dopełnieniem stołu podczas różnego rodzaju uroczystości, a także pozwolą na przyjemne spożywanie posiłków na co dzień.

Sztućce włoskie Ottagionale firmy Zaramella  to wyjątkowy element zastawy stołowej, który zachwyci każdego podczas spożywania posiłków. Wybierane są również jako prezent dla najbliższych na różne okazje, w tym przede wszystkim ślub, rocznicę ślubu lub urodziny.

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl