Tel: 505138090

Kup teraz !

darmowa dostawa

Zamówienia powyżej 250 zł

godziny pracy

Pon- Piątek : 10.00 - 18.00

Sobota : 10.00 - 14.00

Zwroty

Do 14 dni po dostawie

Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,- zł

Srebrne Wyroby

Wyroby srebrne

Srebrne wyroby cieszą się dziś nawet większym zainteresowaniem, niż przedmioty ze złota. Spowodowane jest to przede wszystkim ceną. Niektórzy twierdzą także, że srebro nie jest tak piękne, jak złoto. To oczywiście kwestia gustu. Nie zmienia to faktu, że oba kruszce osiągają wysokie ceny na całym świecie. Uważa się ponadto, że są doskonałą lokatą kapitału, szczególnie w trudnych czasach kryzysu gospodarczego. Pieniądz szybko traci na wartości poprzez postępującą inflację. Mają na to wpływ także inne czynniki. Niepokoi głównie fakt, że dolar amerykański nie robi już takiego wrażenia, jak kiedyś. W tak chwiejnych i trudnych czasach warto inwestować swoje pieniądze w cenne przedmioty. Jeśli nie jesteśmy co do tego przekonani, to wystarczy spojrzeć na historię. Złote i srebrne dewocjonalia, a także przedmioty codziennego użytku, jak lampy, świeczniki, a głównie sztućce i zastawy, wytworzone kilkaset lub kilkadziesiąt lat temu, stanowią przedmiot podziwu zebrany w muzeach lub w rękach bogatych kolekcjonerów. W przyszłości tak samo zdarzy się z cennymi przedmiotami, jakich dziś jesteśmy posiadaczami. Warto więc rozpocząć zbieranie domowej kolekcji. Podobny wygląd i design do srebrnych wyrobów mają wyroby i sztućce platerowane, które jednak sa wykonane z posrebrzanego metalu srebrem 999.

Prezenty na wesele

Bez wątpienia sztućce, obrazy, lampy itp. są świetnym pomysłem na prezent ślubny. Młoda Para, która dopiero wkracza we wspólne życie i nabywa przedmioty, które są niezbędne w każdym domu ucieszy się z podarunku, jakim mogą być srebrne wyroby. Taka inwestycja to także zabezpieczenie na trudne czasy. Każdy jubiler chętnie przyjmie niechciane już cenne przedmioty w swoje posiadanie za obopólnie uzgodnioną cenę. Zamiast więc, kupować coś, co nikomu się nie przyda, kolekcjonujmy cenne wyroby ze srebra, ponieważ wzbogacą majątek rodzinny.

Dewocjonalia

Warto zwrócić także uwagę na dewocjonalia, które ostatnio straciły nieco na zainteresowaniu. To z pewnością przez wszechogarniająca krytykę wartości etycznych, a głównie kultu religijnego, o którym jest tak głośno. To jednak jest bez znaczenia, ponieważ dewocjonalia, jak pokazuje historia, przetrwały wieki i wciąż będą chętnie kupowane przez kolekcjonerów na całym świecie. Dziś są świetnym prezentem na chrzest czy wspomniany wyżej ślub. Dziadkowie zakupują srebrne dewocjonalia swym wnukom na Przyjęcie czy urodziny. Srebrny łańcuszek od babci jest pamiątką na całe życie. Srebro się przecież nie starzeje i nie traci na wartości. Nie jest także tak drogie, by nie można było sobie na nie pozwolić. Srebrne wyroby są tańsze od złota, o czym przekonamy się odwiedzając zaufany sklep jubilerski. Warto kupować wyłącznie w dobrych sklepach, ponieważ tylko wtedy mamy pewność, że nie zostaniemy oszukani. Poznań jest miejscem, gdzie spotkamy się z bogatym asortymentem przedmiotów ze srebra.

Zegarki srebrne

Bardzo pożądanym przez panów przedmiotem  są zegarki ze srebra, za które potrafią naprawdę wiele zapłacić. Do zegarka będzie się równie dobrze prezentował srebrny wizytownik, który podkreśli klasę każdego mężczyzny, nie tylko biznesmena. Sposobem na poprawienie własnego wizerunku jest zatem zakup wyrobów ze srebra, przy czym biżuteria doda nam wiele radości.

patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl
patery.com.pl