Ładuję...

Srebrna Łyżeczka do cukru Wzór Wschodni Oksydowany

Sku
wschódłyżcukposrox-1

Srebrne Szućce Hefra Sklep Poznań

 

Brak w magazynie
Special Price 409,50 zł Regular Price 630,00 zł

Srebrna Łyżeczka do cukru Wschodni Oksydowany Hefra

1 x łyżeczka do cukru 14 5 cm

Opakowanie - pudełko flok

Sztućce ze srebra 925

Czarująca Łyżeczka ze srebra do cukru. Hefra. Wzór Wschodni Oksydowany

Elegancja w każdym detalu

Nasza Srebrna Łyżeczka do cukru Wzór Wschodni Oksydowany to więcej niż tylko przybór kuchenny. To prawdziwe dzieło sztuki, które łączy wschodnie motywy z europejskim rzemiosłem. Jej trzonek ma kształt płaskiej taśmy, a kwiatowo-roślinny ornament jest symetrycznie umieszczony po obu stronach gładkiej powierzchni. Niezapomniany design i wysoka jakość wykonania sprawiają, że ta srebrna łyżeczka jest nie tylko funkcjonalna, ale i piękna.

Nieoceniona wartość srebrnej sztućce

Nasza łyżeczka do cukru wykonana jest z prawdziwego srebra 925. Sztućce z srebra są nie tylko luksusowe, ale i zdrowe - srebro ma naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe. Ponadto, są trwałe i mogą przetrwać wiele pokoleń, stając się cennym rodzinnym dziedzictwem. Srebro jest również stabilne chemicznie i nie reaguje z większością pokarmów, co oznacza, że nie zmienia ich smaku.

Doskonała jakość, która przetrwa lata

Zakup naszej srebrnej łyżeczki do cukru to inwestycja, która przyniesie korzyści przez wiele lat. Dzięki jej trwałości i odporności na uszkodzenia, będzie służyć przez wiele lat, a jej piękno i elegancja nie przeminą z czasem. Jest to idealny prezent dla każdego, kto ceni sobie piękno, wartość i funkcjonalność.

Więcej informacji
WzórWschodni oksydowany srebrn
Rodzajłyżeczka do cukru
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Srebrna Łyżeczka do cukru Wzór Wschodni Oksydowany
Twoja ocena

Każdy wyrób srebrny sprzedawany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej bezpośredniej dystrybucji firmy Hefra. Z zakupionym wyrobem otrzymają państwo paragon lub fakturę, ozdobne pudełko oraz certyfikat firmy Hefra. Każdy wyrób wykonany w srebrze powyżej 5,0 gram oraz ze złota powyżej 1,0 gram musi posiadać wybitą próbę przez Urząd Probierczy

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.