Ładuję...

Pamiątka z Komunii Świętej 6594/2O. Srebrny obrazek dla chłopca

Sku
6594/2O

Posrebrzane obrazki Pamiątka z Komunii Świętej

W magazynie

Srebrny obrazek. Pamiątka z Komunii dla chłopca 6594/2O

Duży srebrny obrazek pamiątka z komunii dla chłopca 6594/2O to piękny i wyjątkowy produkt, który z pewnością zrobi wrażenie. Obrazek został wykonany z wysokiej jakości srebra, co gwarantuje jego trwałość oraz elegancki wygląd.

Wymiary 6 x 9 cm.

Tył drewniany z wysuwaną nóżką.

Na obrazku znajduje się piękny i szczegółowy wizerunek chłopca oraz symboliczne elementy związane z pierwszą komunią świętą, takie jak chleb, wino. Wszystko to zostało wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, co dodaje obrazkowi uroku i wyjątkowości.

Wszystko to sprawia, że srebrny obrazek pamiątka z komunii dla chłopca to nie tylko piękny, ale także wartościowy produkt, który będzie służył przez wiele lat i przypominał o ważnym wydarzeniu.

Srebrny obrazek Pamiątka I Komunii Świętej. 6594/2O 6 x 9 cm - owalny obrazek, przedstawiający chłopca, pogrążonego w modlitwie nad Najświętszym Sakramentem. Posiada ozdobną białą ramkę oraz podpórkę na której można postawić pamiątkę. Istnieje także możliwość zawieszenia obrazka na ścianie dziecięcego pokoju. Obrazek z chłopcem został pokryty warstwą czystego srebra 999,95 w procesie atomowym (PVD- phisical vapour deposit) i zabezpieczony przed jest lakierem przez to odporny na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, po to by cieszyć oko obdarowanego przez długie lata.

Mocowanie: wysuwana nóżka do postawienia, otwór do powieszenia.

Zastosowana technologia umożliwia bardzo łatwe czyszczenie produktu. Wystarczy użyć miękkiej ściereczki

Pamiątka z Komunii Świętej 6594/2O. Srebrny obrazek dla chłopca - wyjątkowe piękno i wartość w jednym

Posrebrzane produkty - elegancja na wyciągnięcie ręki

Srebrny obrazek jako pamiątka z Komunii Świętej to wyjątkowy i wartościowy produkt, który z pewnością zrobi wrażenie. Wykonany z wysokiej jakości srebra, ten obrazek gwarantuje trwałość i elegancję. Posiada piękny i szczegółowy wizerunek chłopca oraz symboliczne elementy związane z pierwszą komunią świętą, takie jak chleb, wino. Całość została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół, co dodaje obrazkowi uroku i wyjątkowości.

Posrebrzane wyroby - dlaczego są tak piękne i wartościowe?

Posrebrzane produkty, takie jak nasz srebrny obrazek, są nie tylko piękne, ale także zdrowe i wartościowe. Srebro ma naturalne właściwości antybakteryjne, co czyni je zdrowszym wyborem. Ponadto, srebro jest trwałe i może przetrwać pokolenia, stając się cenną pamiątką przekazywaną w rodzinie.

Posrebrzane produkty - idealny prezent na każdą okazję

Nasz srebrny obrazek to doskonały prezent na każdą okazję - od uroczystości rodzinnych, przez chrzciny, po prezenty dla dzieci. To wyjątkowy pomysł na prezent, który z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany na długie lata.

Posrebrzane wyroby - inwestycja w przyszłość

Kupując posrebrzane produkty, inwestujesz w przyszłość. Ich wartość może wzrosnąć z upływem czasu, a antyczne lub specjalnie wykonane zestawy mogą stać się bardzo poszukiwane przez kolekcjonerów.

Zakup Pamiątki z Komunii Świętej 6594/2O. Srebrny obrazek dla chłopca - prosty i wartościowy wybór

Zakup naszego srebrnego obrazka to nie tylko prosty, ale także wartościowy wybór. Nasza bardzo atrakcyjna cena, piękno i zaufanie, które budujemy od wielu lat, gwarantują, że ten produkt jest wart swojej ceny. Zapraszamy do zakupu Pamiątki z Komunii Świętej 6594/2O. Srebrny obrazek dla chłopca w naszym sklepie Renata w Poznaniu lub na naszej stronie internetowej Dewocjonalia srebrne. Nasza firma istnieje od 1997 roku, a nasz sklep internetowy już ponad 21 lat. Możesz nam zaufać!Czekamy na Ciebie!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pamiątka z Komunii Świętej 6594/2O. Srebrny obrazek dla chłopca
Twoja ocena

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.