Ładuję...

Srebrna Łyżeczka 925 z misiem prosta

Sku
6202-OR

Łyżeczki ze srebra dla dziecka

W magazynie
399,00 zł

Srebrna Łyżeczka dla dziecka z głową misia - Srebro 0.925

Łyżeczka ze srebra duża dla dziecka z glową misia. Długość 12 cm. Waga 32 gramów. Motyw misia na trzonku łyżeczki. Idelana na prezenty na chrzest oraz inne uroczystości rodzinne. Nadaje się także do karmienia dzieci lub niemowlaków. Srebro 925 hamuje rozwój bakterii, pleśni i grzybów. Z tego powodu jest używane w kuchni i na stole do jedzenia i picia już od starożytności.

Srebrna łyżeczka dla dziecka na chrzest z grawerem

Specjalna dedykacja  z grawerem będzie tu mile widziana jako upominek na chrzest ze spersonalizowanym napisem czy inskrypcją. Grawer umieści na niej w odpowiednim miejscu, imię danego dziecka, poda jego wagę urodzeniową czy wzrost , imię osoby obdarowującej oraz umieści tekst wyjaśniający z jakiej okazji jest prezent. Srebrne sztućce dla dziecka to praktycznie wieczna pamiątka, przypominajaca najlepsze chwile w naszym życiu. Możesz też wybrać komplet z widelczykiem srebrnym lub łyżeczkę ze srebra 925 dla dziecka ze słonikiem

Co oznacza symbol misia na naszej łyżeczce ?

  • Misie często kojarzą się z pocieszeniem i bezpieczeństwem. Mogą być źródłem ukojenia dla dzieci w chwilach niepokoju czy stresu, zapewniając poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

  • Miś może służyć jako pierwszy przyjaciel dziecka, oferując towarzystwo i poczucie bezpieczeństwa. Może to być szczególnie ważne dla dzieci nieśmiałych lub mających trudności z wyrażaniem siebie.

  • Misie reprezentują niewinność i beztroskę dzieciństwa. Taka srebrna łyżeczka bęzie zawsze wspomnieniem o czasie prostoty i bezproblemowej radości, często wywołując nostalgię u dorosłych.

  • Interakcja z misiem może przyczynić się do rozwoju emocjonalnego dziecka. Pozwala to dzieciom na ćwiczenie empatii i opiekuńczości, gdyż często przenoszą emocje na swoje misie i dbają o nie, jak o prawdziwe osoby.

  • Często taka srebrna łyżeczka z misiem jest przechowywanaprzez lata jako cenna pamiątka, będąc namacalnym wspomnieniem dzieciństwa i ludzi, którzy byli ważni w tym czasie.

  • Misie symbolizują bezwarunkową miłość i akceptację. takie uczucia są zawsze ważne dla dziecka, niezależnie od sytuacji, zapewniając stałe, niezachwiane źródło miłości i wsparcia.

  • W ustawieniach terapeutycznych misie mogą być wykorzystywane do pomocy dzieciom w wyrażaniu emocji lub pracy nad trudnymi doświadczeniami. Dostarczają nienarzucającego się sposobu dla dzieci, aby otworzyć się i komunikować uczucia, z którymi mogą mieć inaczej trudnośc

Dlaczego kupić srebrną łyżeczkę w naszj firmie Renata Poznań ?

Sztućce srebrne dla dzieci to idealny upominek dla dziecka. Renata FH istnieje już  oferuje od 28 lat szeroki wybór łyżeczek srebrnych,nożyków, widelczyków i innych sztućców srebrnych dla dzieci. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości srebra i mogą być personalizowane za pomocą graweru.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Konserwacja i czyszczenie srebrnych sztućców.

Sztućce srebrne można zmywać w zmywarkach – aby jednak skutecznie je ochronić przed porysowaniem, korozją i zmatowieniem zalecane jest stosowanie specjalnej kasety do zmywarki. W celu przywrócenia połysku długo użytkowanych wyrobów i sztućców srebrnych, zarówno tych w połysku jak i oksydowanych, można użyć specjalnej emulsji przeznaczonej do czyszczenia srebra.

Srebrne sztućce należy przechowywać w szczelnym i suchym miejscu co zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniem. Jeśli będziemy prawidłowo dbali o nasze sztućce, mogą przetrwać w nieskazitelnym stanie nawet przez wiele pokoleń.

Przed pierwszym użyciem umyj ręcznie sztućce delikatnym płynem do mycia naczyń
W zmywarce używaj tradycyjnych, bezchlorowych proszków. Nie używaj produktów żelowych ani płynnych, które często zawierają chlor
Unikaj mycia sztućców podczas pierwszego cyklu, jeśli używasz produktu zmiękczającego wodę w zmywarce
Uwaga: woda o wysokiej zawartości minerałów może powodować korozję

Nie myj noży w zmywarce !. Stalowe ostrza mogą ulec korozji. !

Darmowy grawer tylko dla wyrobów ze srebra

Czas realizacji zamówienia będzie w takim wypadku wydłużony o 2-3 dni robocze.

Produkty z grawerowaniem nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

Przy zakupie powyżej 2 wyrobów srebrnych z grawerem, płatność tylko z góry ( przelew lub Payu )

Treść do wygrawerowania proszę ewentualnie przesłać mailem na adres: [email protected]

Dostępne czcionki,  proszę podać numer po wpisaniu treści grawerowania.

rodzaj czcionek

 

Więcej informacji
EAN8033917037250
WzórMisiu
RodzajSrebrna Łyżeczka mała
wymiary12 cm
srebro 0.925srebro 0.925
Waga srebra32 gr

 

Każdy wyrób srebrny sprzedawany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej bezpośredniej dystrybucji na Polskę włoskiej firmy Zaramella Argenti, posiada gwarancję producenta, certyfikat oraz oznaczenie państwowej cechy probierczej. W komplecie z produktem otrzymają państwo paragon lub fakturę oraz ozdobne pudełko. Każdy wyrób wykonany w srebrze powyżej 5,0 gram oraz ze złota powyżej 1,0 gram musi posiadać wybitą próbę przez Urząd Probierczy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Srebrna Łyżeczka 925 z misiem prosta
Twoja ocena

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.