Ładuję...

Srebrny Szczypce do homarów Cardinale

Sku
6286-CD

Srebrne sztućce Zaramella Argenti

W magazynie

 Szczypce do homara ze srebra wzór Cardinale

Srebrne szczypce do homara i langusty (lobster) Cardinale. Srebro 925 Sterling Silver. Długość 21 cm. Waga srebra 59 gramów. Polska państwowa próba srebra 925. Certyfikat oryginalności Zaramella Argenti.

Jak jeść homara ?

Szczypce do homara srebrne. Homar to dane luksusowe, drogie ale bardzo smakowite. Żeby spożyć homara niezbędne są specjalne sztućce najlepiej ze srebra. Srebro 925 sprawia, że konumowane dania szczególnie te wyrafinowane będą nam smakować jeszcze lepiej oraz będą doskonale prezentować się na stole. Srebro 925 mając właściwości antyseptyczne działa antybakteryjnie. Żeby spozyć homara najpierw należy wyjąć ze skorupy ogona fragment mięsa. Następnie przechodzimy do  kleszczy, w których jest duż mięso do wykorzystania. Kleszcze miażdżymy, używając specjalnych szczypców do homara. Mięso wyjmujemy wykorzystując specjalne widelce do homara. To nietypowy sztuciec, który ma  dwa małe zęby. Dzięki temu możemy wybrać prawie wszystkie smakowite cząstki homara. Następnie odrywamy od tułowia odnóża , łamiemy  je i zjadamy ich pyszną zawartość.

Konserwacja i czyszczenie srebrnych sztućców.

Sztućce srebrne można zmywać w zmywarkach – aby jednak skutecznie je ochronić przed porysowaniem, korozją i zmatowieniem zalecane jest stosowanie specjalnej kasety do zmywarki. W celu przywrócenia połysku długo użytkowanych wyrobów i sztućców srebrnych, zarówno tych w połysku jak i oksydowanych, można użyć specjalnej emulsji przeznaczonej do czyszczenia srebra.

Srebrne sztućce należy przechowywać w szczelnym i suchym miejscu co zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi czy zabrudzeniem. Jeśli będziemy prawidłowo dbali o nasze sztućce, mogą przetrwać w nieskazitelnym stanie nawet przez wiele pokoleń.

Przed pierwszym użyciem umyj ręcznie sztućce delikatnym płynem do mycia naczyń
W zmywarce używaj tradycyjnych, bezchlorowych proszków. Nie używaj produktów żelowych ani płynnych, które często zawierają chlor
Unikaj mycia sztućców podczas pierwszego cyklu, jeśli używasz produktu zmiękczającego wodę w zmywarce
Uwaga: woda o wysokiej zawartości minerałów może powodować korozję

Nie myj noży w zmywarce !. Stalowe ostrza mogą ulec korozji. !

Więcej informacji
WzórCardinale
Rodzajszczypce do homarów/krabów
wymiary21 cm
srebro 0.925srebro 0.925
Waga srebra50 gr

 

Każdy wyrób srebrny sprzedawany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej bezpośredniej dystrybucji na Polskę włoskiej firmy Zaramella Argenti, posiada gwarancję producenta, certyfikat oraz oznaczenie państwowej cechy probierczej. W komplecie z produktem otrzymają państwo paragon lub fakturę oraz ozdobne pudełko. Każdy wyrób wykonany w srebrze powyżej 5,0 gram oraz ze złota powyżej 1,0 gram musi posiadać wybitą próbę przez Urząd Probierczy

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Srebrny Szczypce do homarów Cardinale
Twoja ocena

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 200 zł

Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania Towaru

Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.